Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

LC duplexodva-Contactdoos IP67 Waterdicht voor FTTA-Gebruiks UV Bestand

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

LC duplexodva-Contactdoos IP67 Waterdicht voor FTTA-Gebruiks UV Bestand

China LC duplexodva-Contactdoos IP67 Waterdicht voor FTTA-Gebruiks UV Bestand leverancier

Grote Afbeelding :  LC duplexodva-Contactdoos IP67 Waterdicht voor FTTA-Gebruiks UV Bestand

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Modelnummer: ODVA-het Type van Schakelaarsc

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
Levertijd: 3-5 dagen
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: G.652D, G.657A kabelmateriaal: Pvc, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel
Kabeldiameter: 2.0mm, 3.0mm Connector: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC/APC, LC/UPC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ
Kernen: Simplex, Duplex, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, 24cores, 48cores Lengte: 1M, 2M, 3M, 5M of vanaf klantenverzoek

LC duplexodva-Contactdoos IP67 Waterdicht voor FTTA-Gebruiks UV Bestand


De schakelaars odva-LC, samen met de steun optische kabel, worden de standaarddieinterface in de verre radio's van 3G, van 4G en van het Basisstation van WiMax En vezel-aan-de-Antenne toepassingen wordt gespecificeerd. Het product nochtans, is niet beperkt tot de bovengenoemde toepassingen. De odva-LC kabelassemblage heeft tests zoals zoute mist, trilling en schok overgegaan en beschermingsklasse IP67 ontmoet. Zij zijn passend voor Industrieel en Ruimte en Defensie.

 

ODVA-zijn de vezel optische adapters IP67-Geschatte ruwe kabels, worden zij gebruikt in industrieel, militaire FTTA, en vele gelijkaardige binnen openlucht ruwe milieu's. De kabels van het de vezelflard van ODVA LC zijn duplextypekabels, de schakelaareigenschappen zijn blind met veerwerking van de metaalbescherming en de metalen kappen van de hoge precisievezel, ODVA LC is beschikbaar in zowel enige wijze als multimode versies met douanekabels.

 

ODVA-de contactdozen zijn milieu het verzegelen classificaties en zijn de ideale keuzen voor lage kosten, een makkelijk te gebruiken oplossing in Industrieel, een Vezel aan de Antenne (FTTA), of een andere ruwe milieutoepassingen. Onze het aanbieden omvat SC/Simplex (1-vezel), LC/Duplex (2-vezel) en het mannetje of het wijfje van MPO (1 tot 12 vezels).


Eigenschappen
Ruwe IP67 geschatte bijlage
Uitzonderlijke optische prestaties in een hoogte - dichtheidslc standaard volgzame schakelaar. De geïntegreerde kappen op de schakelaars en de blinden in de koppelingen bieden zowel de veiligheid van het laseroog als de bescherming van het eindgezicht tijdens het koppelen/het demating
Bajonet-stijl self-aligning, gesloten huisvesting
Handigheid in alle het koppelen situaties

Normen
CEI 50516-2-1 „Industriële schakelaarreeksen en verbindt componenten die in optische vezelcontrole en communicatiesystemen“ onderling moeten worden gebruikt.

Avilabilitytypes
- Geëindigde schakelaar
- Schakelaarreeks, (om met Diamant speciaal materiaal worden geëindigd)

- IP67 geschat om bescherming tegen stof en wateronderdompeling te verzekeren
- LC schakelaar aan Telcordia gr.-326 en TIA/EIA 568B.3 wordt gekwalificeerd die
- Temperatuurwaaier van -40°C aan +85°C
- Bajonet-stijl mechanisch slot
- Vlam - vertragersmaterialen per UL 94 v-0

Toepassingen
- Ruwe milieu's waar de chemische producten, de corrosieve gassen en de vloeistoffen zijn
alledaags
- Binnen en buiten bedrijf en materiaal dat met industriële Ethernet-netwerken omzetten
- Verre interfacetoepassingen zoals torens en antennes evenals FTTX in PON en bij de huistoepassingen
- Mobiele routers en Internet-hardware

 

Schakelaarparameters

Punt Type Parameter
Toevoegingsverlies SM ≤0.30dB
MM. ≤0.30dB
Terugkeerverlies SM ≥50dB
MM. ≥35dB
Herhalingstest Extra Loss≤0.1dB
Temperatuurstabiliteit (- 40℃~85℃) Extra Loss≤0.2dB,
Vrije dalingsweerstand 500 dalingen op beton van 1.2M hoogte
Builweerstand 4000 builen @ 40g versnelling
Treksterkte Trek van 1500N, afhankelijke kabel
Werkende temperatuur -40 aan +70°C
Opslagtemperatuur -55 aan +85°C

 

 

OLC duplexodva-Contactdoos IP67 Waterdicht voor FTTA-Gebruiks UV Bestand
 
Koord van het vezel het Optische Flard, het Koord van het Optische Vezelflard, Vezel Optische Assemblage, Vezelverbindingsdraden

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)