Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Volledige AXS aan van het de Vezelflard van LC Duplex van de het Koordantenne Gediplomeerd SGS van de de Kabelassemblage

China Foc Communication CO.,LTD certificaten
China Foc Communication CO.,LTD certificaten
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Volledige AXS aan van het de Vezelflard van LC Duplex van de het Koordantenne Gediplomeerd SGS van de de Kabelassemblage

China Volledige AXS aan van het de Vezelflard van LC Duplex van de het Koordantenne Gediplomeerd SGS van de de Kabelassemblage leverancier
Volledige AXS aan van het de Vezelflard van LC Duplex van de het Koordantenne Gediplomeerd SGS van de de Kabelassemblage leverancier Volledige AXS aan van het de Vezelflard van LC Duplex van de het Koordantenne Gediplomeerd SGS van de de Kabelassemblage leverancier

Grote Afbeelding :  Volledige AXS aan van het de Vezelflard van LC Duplex van de het Koordantenne Gediplomeerd SGS van de de Kabelassemblage

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Modelnummer: FULLAXS de kern van het flardkoord LC 2

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
Levertijd: 3-5 dagen
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: G.652D, G.657A, G.655, SM OF MM. kabelmateriaal: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Kabeldiameter: 0.9mm Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO
Kernen: kern 12 Lengte: 1M, 2M, 3M, 5M of vanaf klantenverzoek
Gepantserd: Niet gepantserd, gepantserd Kwaliteitscontrole: 100% test alvorens te verschepen
Hoog licht:

simplex fiber patch cord

,

fiber optic jumper

FullAXS aan duplex de Verbindingsdraadvezel van LC aan de Assemblage van de Antennekabel

 

Met deze nieuwe lijn van producten, kunnen de gebruikers gemakkelijk ook verwijderd, en door open wordt blootgesteld vervangt de volledige verre radiodoos, zijn die inhoud in het slechte gat van het weersomstandighedenwaterdichte schot transponder. Voor optische vezelverbinding, omvat de duplexlc-interface van het schakelaarsysteem een de industrienorm voor snel, in paren gerangschikt met al duplexsfp zendontvanger van LC. De FullAXS-schakelaar kan voor of de toepassings enige wijze of multimode optische vezeltransmissie worden ontworpen.

 

De volgende generatie WIMAX en Vezel de Op lange termijn van Evolutie(lte) aan de de connectiviteitsontwerpen van Antenne(ftta) vereisen ruwe kabelassemblage voor openluchtgebruik. Voor directe verbinding moet deze kabelassemblage direct in de optische zendontvangers stoppen hoewel een waterdicht schotbouw. Voor deze specifieke toepassing zal het schakelaarontwerp voor een grote tolerantie in z-Richting moeten aanpassen. Verder schakelaar moet shell voor gemakkelijke het overhandigde koppelen toestaan.

 

Het FullAXS-schakelaarsysteem voldoet aan dit vereiste rekening houdend met grote een z-Richting tolerantie terwijl ook het aanbieden van het voordeel van één-hand installatie van schakelaarshell. Met dit nieuwe product die aanbieden, kunnen de gebruikers zendontvangers gemakshalve ook verwijderen en vervangen door een knipsel in het waterdichte schot dat volledig de behoefte elimineert om de volledige verre radiodoos te openen en zijn inhoud bloot te stellen aan gevaarlijke weersomstandigheden. Voor de optische verbinding, omvat het schakelaarsysteem een industrie-standaard duplexlc-interface voor snel het koppelen met alle duplexsfp zendontvangers van LC.

 

FOC-de MEDEDELING Co., Ltd biedt fullaxs/LC-LC flardkoorden, fullaxs/LC-Sc flardkoord, fullaxs/LC-MPO flardkoorden vanaf klantenverzoeken aan, lengte van 1Meter aan 500Meters.

 

Eigenschappen

■ Open waterdicht schot voor gemakkelijke toegang tot SFP
■ Het positief koppelt aan exploitant terug wanneer volledig gekoppeld
Één-Hand ■ het koppelen
■ Duplexlc-interface
■ De waterdicht schotknipsels staan voor verwijdering van zendontvanger door het waterdichte schot (geen behoefte om RRH voor zendontvangervervanging te openen) toe
■ Robuust bajonetsluiten voor het gemakkelijke, snelle, en veilige koppelen
■ Multimode en singlemode
■ Waterbewijs, stofbewijs en corrosiebestendig
■ Uitbreiding aan RJ45, enz.
■ De stop heeft tolerantie vrij ontwerp, volledig het vrije drijven in z-As
■ Geen Kabel die op elk ogenblik tijdens of na installatie ontzetten
■ De rendabele glas-gevulde polymeer of metaalmatrijs casted waterdicht schot
■ Gebied - installable beschikbare versie

 

Technische Gegevens

Schakelaar Beëindig A Fullaxs (duplexlc)
Beëindigen B Fullaxs (duplexlc), of Sc, MPO, MTP
Vezelkern 2
Wijze Singlemode Multimode
Werkende Golflengte (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Toevoegingsverlies (Max.dB) 0,2 0,3
Terugkeerverlies (Min.dB) 55 60 35
Het koppelen tijden 500 Min
Duurzaamheid (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~+85
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85

Volledige AXS aan van het de Vezelflard van LC Duplex van de het Koordantenne Gediplomeerd SGS van de de Kabelassemblage 0


Koord van het vezel het Optische Flard, het Koord van het Optische Vezelflard, Vezel Optische Assemblage, Vezelverbindingsdraden

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)