Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

ODVA MPO aan van het de Optische Vezelflard van ODVA MPO OM3 Koord FTTA het Waterdichte Openluchtip67

China Foc Communication CO.,LTD certificaten
China Foc Communication CO.,LTD certificaten
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

ODVA MPO aan van het de Optische Vezelflard van ODVA MPO OM3 Koord FTTA het Waterdichte Openluchtip67

China ODVA MPO aan van het de Optische Vezelflard van ODVA MPO OM3 Koord FTTA het Waterdichte Openluchtip67 leverancier
ODVA MPO aan van het de Optische Vezelflard van ODVA MPO OM3 Koord FTTA het Waterdichte Openluchtip67 leverancier ODVA MPO aan van het de Optische Vezelflard van ODVA MPO OM3 Koord FTTA het Waterdichte Openluchtip67 leverancier

Grote Afbeelding :  ODVA MPO aan van het de Optische Vezelflard van ODVA MPO OM3 Koord FTTA het Waterdichte Openluchtip67

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Modelnummer: ODVA-het Type van Flardkoord MPO

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
Levertijd: 3-5 dagen
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: G.652D, G.657A, G.655, SM OF MM. kabelmateriaal: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Kabeldiameter: 2.0mm, 0.9mm Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO
Kernen: kern 12 Lengte: 1M, 2M, 3M, 5M of vanaf klantenverzoek
Gepantserd: Niet gepantserd, gepantserd Kwaliteitscontrole: 100% test alvorens te verschepen
Hoog licht:

simplex fiber patch cord

,

fiber optic jumper

ODVA MPO aan het Flardkoord van ODVA MPO OM3 voor het Openlucht Waterdichte Gebruik IP67 van FTTA

 

Kabels van het de levensduurflard van MPO/MTP ODVA zijn de waterdichte oude ideale oplossing voor FTTA en FTTH met zijn ruwe ontwerpip67 Rang. Meer dan dat, het wijd ook gebruikt in Automatisering, de industrie, kabeltelevisie, zee en Uitzenden die wegens met eigenschappen dergelijke waterdichte corrosieweerstand, anti-vibration anti-schok, het uitdagingsmilieu telegraferen te ontmoeten.

 

Assemblage van de het milieukabel van ODVA de ruwe is installatie-vriendschappelijk voor vaste of mobiele toepassingen en brengt betrouwbaar gegevens over lange afstanden in de strenge milieuomstandigheden over. Zij zijn passend voor Industriële en Ruimte en Defensietoepassingen.

 

FOC-de MEDEDELING Co., Ltd biedt odva-LC flardkoorden, odva-Sc flardkoord, odva-MPO flardkoorden vanaf klantenverzoeken aan, lengte van 1Meter aan 500Meters.

 

Specificaties

  • IP67 geschat voor water en stofbescherming, corrosieweerstand
  • Geschroeft het koppelen mechanisme om de verbinding te verzekeren
  • Schok, trilling en mechanische verbrijzelingsweerstand
  • Ontworpen voor ruwe milieutoepassing met een brede temperatuurwaaier
  • Aangepaste kabellengte, en vezeltype
  • Gebruiksklare, gemakkelijke en betrouwbare, rendabele verbinding
  • Vlam - vertrager en waterdicht
Toepassingen
  • Wijd gebruikt in FTTA & FTTH
  • Gebruikt voor het basisstation van 3G 4G
  • BBU, RRU, RRH, LTE

Technische Gegevens

Schakelaar Beëindig A ODVA-DLC (DUPLEXlc), OF SC, MPO, MTP
Beëindigen B ODVA-DLC (DUPLEXlc), OF SC, MPO, MTP
Vezelkern 2, 4… 12
Wijze Singlemode Multimode
Werkende Golflengte (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Toevoegingsverlies (Max.dB) 0,2 0,3
Terugkeerverlies (Min.dB) 55 60 35
Het koppelen tijden 500 Min
Duurzaamheid (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~+85
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85

 

ODVA MPO aan van het de Optische Vezelflard van ODVA MPO OM3 Koord FTTA het Waterdichte Openluchtip67 0


Koord van het vezel het Optische Flard, het Koord van het Optische Vezelflard, Vezel Optische Assemblage, Vezelverbindingsdraden

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)