Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Pdlc-PDLC Openlucht Waterdicht het Flardkoord 7.0mm LSZH van de Vezel Optisch Assemblage

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Pdlc-PDLC Openlucht Waterdicht het Flardkoord 7.0mm LSZH van de Vezel Optisch Assemblage

China Pdlc-PDLC Openlucht Waterdicht het Flardkoord 7.0mm LSZH van de Vezel Optisch Assemblage leverancier
Pdlc-PDLC Openlucht Waterdicht het Flardkoord 7.0mm LSZH van de Vezel Optisch Assemblage leverancier Pdlc-PDLC Openlucht Waterdicht het Flardkoord 7.0mm LSZH van de Vezel Optisch Assemblage leverancier

Grote Afbeelding :  Pdlc-PDLC Openlucht Waterdicht het Flardkoord 7.0mm LSZH van de Vezel Optisch Assemblage

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Modelnummer: Pdlc-PDLC flardkoord

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
Levertijd: 3-5 dagen
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: G.652D, G.657A, G.655, SM OF MM. kabelmateriaal: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Kabeldiameter: 2.0mm, 0.9mm Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO
Kernen: 2 kern Lengte: 1M, 2M, 3M, 5M of vanaf klantenverzoek
Gepantserd: Niet gepantserd, gepantserd Kwaliteitscontrole: 100% test alvorens te verschepen

Pdlc-PDLC Openlucht Waterdicht het Flardkoord 7.0mm LSZH van de Vezel Optisch Assemblage

 

Van de de Optische Kabelassemblage van PDLC is de Waterdichte Openlucht Beschermde Kabel standaardgrootte voor Duplexlc-Schakelaars, en de buitenhuisvesting met metaal beschermend apparaat. Ook komen zij de stofdichte functies van waterdicht samen. Dit flardkoorden die wijd in FTTA, Basisstation, en de openlucht waterdichte voorwaarde worden gebruikt.

 

FOC-de MEDEDELING Co., Ltd biedt pdlc-PDLC flardkoorden, pdlc-LC flardkoord, pdlc-Sc flardkoorden vanaf klantenverzoeken aan, lengte van 1Meter aan 500Meters.

 

Specificaties

  • Goede mechanische en milieukenmerken
  • Vlam - de vertragerskenmerken voldoen aan de vereisten van relevante normen

  • De mechanische kenmerken van jasje voldoen aan de vereisten van relevante normen

  • Zacht, flexibel, geblokkeerd water, UV bestand, gemakkelijk om, en met de grote transmissie van capaciteitsgegevens te leggen en te verbinden

  • Voldoe aan diverse vereisten van markt en cliënten

  • Standaard Duplexlc-schakelaar, die goed aan standaardlc-adapter wordt verbonden
  • Beschikbare Enige wijze en Multimode
  • IP67 bescherming, zout-mistbewijs, vochtigheidsbewijs, stofbewijs
  • Laag toevoeging/terugkeerverlies, het regelmatige optische overbrengen.
  • Lichtgewicht, waterdicht, stofdicht, vochtbestendig, Metaal harde huisvesting.
 
Toepassingen
  • Wijd gebruikt in FTTA & FTTH
  • Gebruikt voor het basisstation van 3G 4G
  • BBU, RRU, RRH, LTE

Technische Gegevens

Schakelaar Beëindig A PDLC 
Beëindig B PDLC, LC (DUPLEXlc), OF SC, MPO, MTP
Vezelkern 2, 4
Wijze Singlemode Multimode
Werkende Golflengte (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Toevoegingsverlies (Max.dB) 0,2 0,3
Terugkeerverlies (Min.dB) 55 60 35
Het koppelen tijden 500 Min
Duurzaamheid (Max.dB) 0,2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~+85
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85

 

De vezelkabel van GYFJH 7.0mm

Punt Gegevens
vezel Enige wijze G.657A2
Vezeldiameter 7.0mm
Materiaal & kleur voor jasje LSZH-zwarte
Spanningslid Aramidvezel
Max. vermindering ≤ 0.4dB/km bij 1310nm
≤0.3dB/km bij 1550nm
Trekweerstand (op korte termijn) 500N (geen breuk)
Verbrijzelingsweerstand (op korte termijn/op lange termijn) 1000N/100mm
het versterken van het ophouden CEI 60332-3
Uvioresistant PAS
Authentificatie Kom RoHS &UL samen

 

Pdlc-PDLC Openlucht Waterdicht het Flardkoord 7.0mm LSZH van de Vezel Optisch Assemblage

Koord van het vezel het Optische Flard, het Koord van het Optische Vezelflard, Vezel Optische Assemblage, Vezelverbindingsdraden

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)