Thuis ProductenFiber Optic Beëindiging Box

ODVA-Doos van de de Vezel Optische Beëindiging van de Schakelaardoos IP68 de Waterdichte

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

ODVA-Doos van de de Vezel Optische Beëindiging van de Schakelaardoos IP68 de Waterdichte

China ODVA-Doos van de de Vezel Optische Beëindiging van de Schakelaardoos IP68 de Waterdichte leverancier
ODVA-Doos van de de Vezel Optische Beëindiging van de Schakelaardoos IP68 de Waterdichte leverancier ODVA-Doos van de de Vezel Optische Beëindiging van de Schakelaardoos IP68 de Waterdichte leverancier

Grote Afbeelding :  ODVA-Doos van de de Vezel Optische Beëindiging van de Schakelaardoos IP68 de Waterdichte

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Modelnummer: Waterdichte doos voor ODVA-schakelaar

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/carton
Levertijd: 3-5 dagen
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, MPO Gepantserd: Niet gepantserd, gepantserd
kabelmateriaal: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU Type vezel: G.652D, G.657A, G.655, SM OF MM.
Kwaliteitscontrole: 100% test alvorens te verschepen Kabeldiameter: 2.0mm, 0.9mm

ODVA-Doos van de de Vezel Optische Beëindiging van de Schakelaardoos IP68 de Waterdichte

 

IP 68 Waterdichte doos, multiport vezelterminal, acess vezelterminals. Multiport eindoplossingen voor verre radio optische de vezel-aan-de-antenne van de connectiviteitsherberg (FTTA)-toepassingen. De assemblage van de vezel optische kabel leidt tot het vezel optische verband tussen de verre radioeenheid en een toren-hoogste consolidatieterminal.

 

IP68 de waterdichte doos wordt ontworpen om de vereisten van ODVA te overschrijden, ontmoet de bijlage milieu het verzegelen van IP68 classificaties en is de ideale keus voor lage kosten/makkelijk te gebruiken oplossing in Industrieel, Vezel aan de Antenne (FTTA), of een andere ruwe milieutoepassingen.

 

Dit is een nieuwe economische vezel verdeelde oplossing voor openluchtgebruik. Vergelijk traditionele producten, FTTX-is de Bijlage gemakkelijk te werken en heeft hoge verenigbaarheid. Het kan voor muur-steun, luchtinstallatie of de installatie worden gebruikt van de holdingspool, die op verschillende situatie wordt gebaseerd. FTTX-Bijlage niet alleen die op FTTH-gebied wordt gebruikt, maar ook die in FTTA of ander ruw milieu wordt gebruikt.

 

Eigenschappen

  • De schakelaars ontmoeten milieu het verzegelen van IP68 classificaties en zijn de ideale keus voor lage kosten.
  • Het is makkelijk te gebruiken oplossing in Industrieel, Vezel aan de Antenne (FTTA), of een andere ruwe milieutoepassingen.
  • Deze openlucht waterdichte schakelaar maakt aan adapter op paneel van RRH vast.
  • Gemeenschappelijke LC, Sc, MPO-schakelaarbinnenkant staat het gemakkelijkere testen en het schoonmaken toe.
  • Er zijn twee types van beschikbare schakelaarstoppen: ingepast en gemakkelijk-verbind bajonet.

Toepassingen

  • De Systemen van FTTX /FTTA
  • PON-Netwerken
  • CATV-Verbindingen
  • Optisch Signaaldistributie

Specificaties

Toegangsbescherming: IP68
Het Lid van de kabelsterkte Gepantserd of niet Gepantserd
Ronde Kabel OD 5.0mm tot 14mm
Het Materiaal van het kabeljasje LSZH, PE OF TPU
De Weerstand van de kabelverbrijzeling 200N/cm lange termijn
Brandbeveiligingclassificatie UL94-V0
Aantal van PLC 1 tot 2 PCs
Aantal de koker van de Fusiebescherming 1 tot 24 PCs
Buigende Straal 20D
Kabeltype Hybride of niet-hybride
Treksterkte 1200N lange termijn

 

ODVA-Doos van de de Vezel Optische Beëindiging van de Schakelaardoos IP68 de Waterdichte

 

Koord van het vezel het Optische Flard, het Koord van het Optische Vezelflard, Vezel Optische Assemblage, Vezelverbindingsdraden

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)