• de Vezelplc van Sc UPC van 1260nm CATV Splitsers1×64 Ftth Plc Splitser
  • de Vezelplc van Sc UPC van 1260nm CATV Splitsers1×64 Ftth Plc Splitser
  • de Vezelplc van Sc UPC van 1260nm CATV Splitsers1×64 Ftth Plc Splitser
  • de Vezelplc van Sc UPC van 1260nm CATV Splitsers1×64 Ftth Plc Splitser
de Vezelplc van Sc UPC van 1260nm CATV Splitsers1×64 Ftth Plc Splitser

de Vezelplc van Sc UPC van 1260nm CATV Splitsers1×64 Ftth Plc Splitser

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certification and RoHS Compliant
Modelnummer: 1×64 PLC het Type van Splitserscassette

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10PCS
Verpakking Details: 1pcs/carton doos
Betalingscondities: Western Union, T/T
Levering vermogen: 90000pcs/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Haven: 1*64 PLC Splitser Pakket: Cassettetype PLC Splitser
Schakelaar: SC/UPC Golflengte: 1260-1650nm
Type: Enige Wijze, Distributiedoos Certificering: CE RoHS FCC
Hoog licht:

De Vezelplc van Sc UPC Splitser

,

de Vezelplc van 1260nm CATV Splitser

,

Plc van 1×64 Ftth Splitser

Productomschrijving

Optische Vezelplc de Doossc van de Splitserscassette/UPC, Veelvoudige Optische de Output Brede Golflengte van 1×64

 

PLC de Splitser is een single-mode PLC splitser die één enkele optische input in veelvoudige optische output kan verdelen. De splitser verstrekt hoog-uitvoert zulke zoals zoals Laag Toevoegingsverlies, Lage PDL, Hoog Terugkeerverlies, en Brede Golflengtewaaier van 1260nm aan 1650nm kenmerkt. De eenheid kan extreme temperaturen ook weerstaan, met de capaciteit om Brede Temperatuur te steunen strekt zich van -40 uit aan PLC van 85°C. FOCABLE Splitser is volledig volgzaam met GEPON-technologie, met hoge gespleten verhouding bij 1:64. Het is een hoogst rendabele, scalable, en flexibele voorzien van een netwerkoplossing voor een optische netwerkdistributie. De gebruikers kunnen investeringskosten gemakkelijk minimaliseren en gemakkelijk een netwerk gemakkelijk opstellen.


Cassettetype: geïnstalleerd in 19 duim standaardrek; in het huis van de vezeltak, wordt het installatieapparaat verstrekt in de doos van de optische vezeltelegrafische boeking; het takhuis, geïnstalleerde klant specificeerde materiaal.
 
Eigenschappen

1x4, beschikbare de configuraties van 1x8, van 1x16, van 1x32 en 1x64-

2x4, 2x8, 2x16, 2x32-beschikbare configuraties

Telcordia gr.-1209 & gekwalificeerde gr.-1221

Laag toevoegingsverlies, PDL, Achterbezinning

Hoge uniformiteit

Compact pakket
 
Toepassingen

PON- FTTX-Netwerken

CATV

Buiten Installatiemateriaal

De systemen van DWDM en CWDM-
 
Optische Specificaties

Parameter Eenheid Specificatie (p-Rang)
Kanaalnummer   1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
Verrichtingsgolflengte NM 1260~1650
Toevoegingsverlies (Max.) dB 4.3 7.4 10.7 13.9 17.2 21.5
Uniformiteit (Max.) dB 0,5 0,8 1.0 1.4 1.6 2.0
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5
Terugkeerverlies dB ≥50
Gerichtheid dB ≥50
Werkende Temperatuur -40~+85
Opslagtemperatuur -40~+85

 

Parameter Eenheid Specificatie (p-Rang)
Kanaalnummer   2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Verrichtingsgolflengte NM 1260~1650
Toevoegingsverlies (Max.) dB 4.3 7.6 11.0 14.8 17.9 21.5
Uniformiteit (Max.) dB 0,8 1.0 1.2 1.5 1.8 2.0
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5
Terugkeerverlies dB ≥50
Gerichtheid dB ≥50
Werkende Temperatuur -40~+85
Opslagtemperatuur -40~+85

Nota: Al gegevens omvatten hierboven geen schakelaars.

Het opdracht geven van tot Informatie

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Haven

Vezeltype

Input

Output

Vlechtlengte

Schakelaar

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0.5-2.0m, 0=Adapter, X=Others

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=NONE, X=OTHERS
 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd de Vezelplc van Sc UPC van 1260nm CATV Splitsers1×64 Ftth Plc Splitser kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.