• Plc van PON FTTX 1×64 CATV APC DWDM van Sc van de Splitsersmodule Doos van de Vezel de Optische Splitser
  • Plc van PON FTTX 1×64 CATV APC DWDM van Sc van de Splitsersmodule Doos van de Vezel de Optische Splitser
Plc van PON FTTX 1×64 CATV APC DWDM van Sc van de Splitsersmodule Doos van de Vezel de Optische Splitser

Plc van PON FTTX 1×64 CATV APC DWDM van Sc van de Splitsersmodule Doos van de Vezel de Optische Splitser

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certification and RoHS Compliant
Modelnummer: 1×64 PLC het Type van Splitserscassette

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10PCS
Verpakking Details: 1pcs/carton doos
Betalingscondities: Western Union, T/T
Levering vermogen: 90000pcs/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Haven: 1*64 PLC Splitser Pakket: Cassettetype PLC Splitser
Schakelaar: SC/UPC Golflengte: 1260-1650nm
Garantie: 1 jaar Vezellengte: Aangepast
Hoog licht:

Plc van PON FTTX Splitsersmodule

,

Plc van 1×64 CATV Splitsersmodule

,

DWDM-Doos van de Vezel de Optische Splitser

Productomschrijving

Vezelplc het Type van Splitserscassette Sc/APC, 1×64 in Netwerkmilieu's dat wijd wordt gebruikt

 

PLC (Vlaklightwave-Kring) de Splitsers zijn de Enige optische splitsers van de Wijzevezel met een gelijke gespleten verhouding van één ingevoerde vezel aan veelvoudige outputvezels. De beschikbare gespleten tellingen zijn: 1x4, 1x8, 1x16, 1x32 en 1x64. PLC de Splitsers zijn beschikbaar met 900µm de losse vezel van de buis enige wijze en geëindigd of unterminated vanaf uw behoeften. Unconnectorizedplc de splitsers komen zonder schakelaars voor het gemakkelijke verbinden of connectorization. Connectorizedplc de Splitsers zijn beschikbaar met uw keus van Vezel Optische Schakelaars: LC/UPC, LC/APC, SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, EN ST/UPC

 

FOCABLE biedt een verscheidenheid van doos en cassettetype splitsersmodules en producten aan. Deze PLC Splitsersmodule is een plastic module genoemd een ABS doos met SC/APC-schakelaars.

Cassettetype: geïnstalleerd in 19 duim standaardrek; in het huis van de vezeltak, wordt het installatieapparaat verstrekt in de doos van de optische vezeltelegrafische boeking; het takhuis, geïnstalleerde klant specificeerde materiaal.
 
Eigenschappen
Klaar Plug en Play
Laag Toevoegingsverlies
Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies
Uitstekende Milieustabiliteit
Telcordia gr.-1221 en gr.-1209
Uitstekende Mechanische Stabiliteit


Toepassingen

PON- FTTX-Netwerken

CATV

Buiten Installatiemateriaal

De systemen van DWDM en CWDM-
 
Optische Specificaties

Parameter Eenheid Specificatie (p-Rang)
Kanaalnummer   1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
Verrichtingsgolflengte NM 1260~1650
Toevoegingsverlies (Max.) dB 4.3 7.4 10.7 13.9 17.2 21.5
Uniformiteit (Max.) dB 0,5 0,8 1.0 1.4 1.6 2.0
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5
Terugkeerverlies dB ≥50
Gerichtheid dB ≥50
Werkende Temperatuur -40~+85
Opslagtemperatuur -40~+85

 

Parameter Eenheid Specificatie (p-Rang)
Kanaalnummer   2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Verrichtingsgolflengte NM 1260~1650
Toevoegingsverlies (Max.) dB 4.3 7.6 11.0 14.8 17.9 21.5
Uniformiteit (Max.) dB 0,8 1.0 1.2 1.5 1.8 2.0
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5
Terugkeerverlies dB ≥50
Gerichtheid dB ≥50
Werkende Temperatuur -40~+85
Opslagtemperatuur -40~+85

Nota: Al gegevens omvatten hierboven geen schakelaars.

Het opdracht geven van tot Informatie

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Haven

Vezeltype

Input

Output

Vlechtlengte

Schakelaar

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0.5-2.0m, 0=Adapter, X=Others

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=NONE, X=OTHERS
 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Plc van PON FTTX 1×64 CATV APC DWDM van Sc van de Splitsersmodule Doos van de Vezel de Optische Splitser kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.