• Sc-APC 1×2 PLC de Splitser 650nm rekt Monteerbaar voor de Netwerken van PON CATV
  • Sc-APC 1×2 PLC de Splitser 650nm rekt Monteerbaar voor de Netwerken van PON CATV
  • Sc-APC 1×2 PLC de Splitser 650nm rekt Monteerbaar voor de Netwerken van PON CATV
Sc-APC 1×2 PLC de Splitser 650nm rekt Monteerbaar voor de Netwerken van PON CATV

Sc-APC 1×2 PLC de Splitser 650nm rekt Monteerbaar voor de Netwerken van PON CATV

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certification and RoHS Compliant
Modelnummer: 1×2 PLC het Type van Splitserscassette

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10PCS
Verpakking Details: 1pcs/carton doos
Betalingscondities: Western Union, T/T
Levering vermogen: 90000pcs/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Haven: 1*2 PLC Splitser Pakket: Doostype PLC Splitser
Schakelaar: SC/apc Golflengte: 1260-1650nm
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Hoog licht:

Sc-APC 1×2 PLC Splitser

,

PLC van PON CATV 1×2 Splitser

,

optische plc splitser

Productomschrijving

Vezelplc het Type van Splitserscassette Sc/APC, 1×2 wijd in PON wordt gebruikt en CATV-Netwerken dat

 

Technologie de vlak van de lightwavekring (PLC) maakt voor hoge gespleten verhoudingen in compacte, met beperkte verliezen, betrouwbare apparaten het mogelijk. De vezel optische PLC van FOCABLE singlemode splitsers zijn passieve optische die apparaten worden gebruikt om inkomende signalen in twee of meer outputsignalen te verdelen. Zij werken over een brede golflengtewaaier van 1260 NM aan 1650 NM.

PLC de splitsers worden wijd gebruikt in de netwerken van PON en CATV-. Zij helpen vezelsignaal in de configuraties van het „boom“ netwerk, met één gemeenschappelijke vezel verdelen die veelvoudige takken dienen. De splitsershulp sparen kostbare vezelbundel van middelen voorziet, maar ook verstrekt gedeelde media die een symbolische gegevensbenadering voor abonnees dwingt. PLC de splitsers zijn zeer betrouwbaar en betaalbaar, komen zij in verschillende pakketten, van kleine dunne aluminiumvaten aan ABS en LGX-dozen en tenslotte 19“ rek monteerbare eenheden.

Cassettetype: geïnstalleerd in 19 duim standaardrek; in het huis van de vezeltak, wordt het installatieapparaat verstrekt in de doos van de optische vezeltelegrafische boeking; het takhuis, geïnstalleerde klant specificeerde materiaal.
 
Eigenschappen
Laag toevoegingsverlies
Hoge maximummachtstolerantie
Uitstekende verdelende uniformiteit
Breedband Werkende golflengte
Compact ontwerp
Lage polarisatieonafhankelijke


Toepassingen

Vezel aan het Punt (FTTX)

Vezel aan het Huis (FTTH)

Passieve Optische Netwerken (PON)

Gigabit Passieve Optische Netwerken (GPON)

Locale area networken (LAN)

Kabeltelevisie (CATV)

Testmateriaal


 
Optische Specificaties

Parameter Eenheid Specificatie (p-Rang)
Kanaalnummer   1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
Verrichtingsgolflengte NM 1260~1650
Toevoegingsverlies (Max.) dB 4.3 7.4 10.7 13.9 17.2 21.5
Uniformiteit (Max.) dB 0,5 0,8 1.0 1.4 1.6 2.0
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5
Terugkeerverlies dB ≥50
Gerichtheid dB ≥50
Werkende Temperatuur -40~+85
Opslagtemperatuur -40~+85

 

Parameter Eenheid Specificatie (p-Rang)
Kanaalnummer   2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Verrichtingsgolflengte NM 1260~1650
Toevoegingsverlies (Max.) dB 4.3 7.6 11.0 14.8 17.9 21.5
Uniformiteit (Max.) dB 0,8 1.0 1.2 1.5 1.8 2.0
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5
Terugkeerverlies dB ≥50
Gerichtheid dB ≥50
Werkende Temperatuur -40~+85
Opslagtemperatuur -40~+85

Nota: Al gegevens omvatten hierboven geen schakelaars.

Het opdracht geven van tot Informatie

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Haven

Vezeltype

Input

Output

Vlechtlengte

Schakelaar

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0.5-2.0m, 0=Adapter, X=Others

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=NONE, X=OTHERS
 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Sc-APC 1×2 PLC de Splitser 650nm rekt Monteerbaar voor de Netwerken van PON CATV kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.