• FC de vierkante Optische Koppeling van de Typevezel met Wit Laag de Toevoegingsverlies van GLB voor FTTX
  • FC de vierkante Optische Koppeling van de Typevezel met Wit Laag de Toevoegingsverlies van GLB voor FTTX
  • FC de vierkante Optische Koppeling van de Typevezel met Wit Laag de Toevoegingsverlies van GLB voor FTTX
FC de vierkante Optische Koppeling van de Typevezel met Wit Laag de Toevoegingsverlies van GLB voor FTTX

FC de vierkante Optische Koppeling van de Typevezel met Wit Laag de Toevoegingsverlies van GLB voor FTTX

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, ISO Certificate
Modelnummer: FC Fiber Optic Adapter

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: 25PCS/Blister doos
Levering vermogen: 90000PCS/Month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Kokermateriaal: Bronskoker, Zirconiumdioxyde Ceramische Koker Adapter: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, E2000
Kernen: Simplex, Duplex, Vierling Materiaal: Metaal, Plastiek
GLB kleur: Wit, rood -modus: singlemode, multimode
Hoog licht:

Fiber Optic kabeladapter plaatsen

,

glasvezel-adapter

Productomschrijving

FC de vierkante Optische Koppeling van de Typevezel met Wit Laag de Toevoegingsverlies van GLB voor FTTX

 

Is de vezel optische adapter een klein apparaat dat wordt gebruikt om vezeloptische kabels samen te verbinden. Het is één van het het meest meestal gebruikte en zeer noodzakelijke product dat in het vezel optische netwerk wordt gebruikt, is de hoofdfunctie van vezel optische adapter voor verbinding tussen diverse vezel optische schakelaars, koorden van het vezel de optische flard, vezel optische vlechten en vezel optisch materiaal, verschillende vormen, maar het biedt de punt aan punt verbinding in het vezel optische netwerk aan.

Verstrekt de vezel optische adapter betrouwbare oplossing voor vezelverbindingen en voldoet aan de markt requirement.SC, FC, LC, ST, SMA, E2000, MPO, zijn MTRJ of de hybride adaptertypes beschikbaar allen.

FC de adapters zijn met metaalhuisvesting, zijn single-mode FC-adapters met zirconiumdioxydekokers, kunnen multi-mode FC-adapters met bronskokers zijn. FC het vierkante type, het lange vierkante type, het grote type van D of de kleine het type van D adapter kunnen vanaf het klantenverzoek worden verstrekt.

 

Eigenschappen

Hoge precisie van afmetingen                

Goede betrouwbaarheid & stabiliteit

Ceramische Koker

De haven van de de vezelstomp van PC en APC

Enige wijze en Multimode

Diverse Stijlen en Kleurensteun

 

Toepassingen

CATV-Netwerken
Telecommunicatienetwerken
Lokaal Gebiedsnetwerken (LANS) en Breed Gebiedsnetwerken (WANS)
FTTH en FTTx
Actieve Apparatenbeëindiging
Testende Instrumenten

 

Specificaties

Adaptertype

SC, FC, LC, ST, SMA, E2000, MPO, MTRJ

Toevoegingsverlies

< 0="">

Herhaalbaarheid

< 0="">

Ruilbaarheid

< 0="">

Duurzaamheidstijd

>1000 keer

Werkende temperatuur

-40 ~ +80℃

Opslagtemperatuur

-40 ~ +80℃

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Kernentelling

SX= simplex, DX=Duplex, Vierling

Type

UPC, APC

Materiaal

Plastiek, Metaal

Schakelaartype

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, X=Others

 

FC de vierkante Optische Koppeling van de Typevezel met Wit Laag de Toevoegingsverlies van GLB voor FTTX 0

 

Vezel Optische Adapter, Optische Vezeladapter, Vezel Optische Koppeling

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd FC de vierkante Optische Koppeling van de Typevezel met Wit Laag de Toevoegingsverlies van GLB voor FTTX kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.