Thuis Productenvezelplc splitser

Hoge Optische Splitser 1 × 36, Rek van de Stabiliteitsvezel zet Local area networklan splitser op

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Hoge Optische Splitser 1 × 36, Rek van de Stabiliteitsvezel zet Local area networklan splitser op

China Hoge Optische Splitser 1 × 36, Rek van de Stabiliteitsvezel zet Local area networklan splitser op leverancier

Grote Afbeelding :  Hoge Optische Splitser 1 × 36, Rek van de Stabiliteitsvezel zet Local area networklan splitser op

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certification and RoHS Compliant
Modelnummer: SC/APC vezel Optische Splitser

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/blister doos
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 90000PCS/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: SM G.652D, G.657A, MM., 50/125um, 62.5/125um Kabeltype: Het jasje van pvc of LSZH-
Vezelbuis: 0.9mm buis, 2.0mm buis, 3.0mm buis Type connector: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC
Poort: 1*2, 1*4, 1*8, 1*16, 1*32, 2*4, 2*8, 2*16 Werkende golflengte: 1310/1490/1550nm

 
 
Hoge Optische Splitser 1 × 36, Rek van de Stabiliteitsvezel zet Local area networklan splitser op
 
De gesmolten Biconical Spitse die (FBT)-Koppeling is een soort koppeling door spitse machine door smeltende twee of verscheidene stukken van optische vezelbundel wordt gesmolten. Het toezicht in real time op optische verhouding die aan het vereiste na gesmolten veranderen te voldoen, één eind van vezel het bewaren is als input en het andere eind is voor veelvoudige output. Het heeft de voordelen van klein volume, hoge betrouwbaarheid, uitstekende uniformiteit. De optische vezelsplitser is vooral geschikt voor passieve optische netwerken (EPON, BPON, GPON) wat wordt verbonden aan de eindapparatuur en realiseert de optische machtsdistributie.
 
FOC-de MEDEDELING Co., Ltd verstrekt de vezel optische splitsers van 1*N en 2*N-. En deze PLC splitsers kunnen vanaf klantenverzoek worden gemaakt.

De minigroottekoppelingen worden ontworpen om aan het vereiste van de optische modules en de vezelsystemen te voldoen die de kleine grootte van het koppelingspakket vergen. FOC-MEDEDELING Co., Ltd ontwikkelde de minigroottekoppeling met hoge stabiliteit en betrouwbaarheid. De kleinste grootte van de koppeling is φ3.0x30 mm.

Eigenschappen                              
Laag toevoegingsverlies
Laag bovenmatig verlies
Lage PDL                     
Diverse koppelingsverhouding
Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid                 
Compacte Grootte                         
 
Toepassingen
Telecommunicaties op lange afstand
CATV-Systemen en Vezelsensoren
Local area network
Minigrootte EDFA
Mini van de groottezender en ontvanger module
Optische communicatiesystemen
Testende instrumenten
 
Prestatiesspecificaties

Singlemode Dubbele/Drie Venster Wideband Koppelingen

Rang

P

A

Bovenmatig Verlies (Type.) (dB)

0,1

0,15

Max.Insertion Verlies (dB)

3.6

3.8

Uniformiteit (dB)

0,7

1.0

Polarisatiegevoeligheid (dB)

0,10

0,15

  Werkende Golflengte (NM)

1310/1550±40, de golflengte van 1310/1585±40,1310/1490/1550±40 of van de douane

Koppelingsverhouding (%)

50/50

Gerichtheid (dB)

≥55

Werkende Temperatuur (℃)

-20~+70

Opslagtemperatuur (℃)

-40~+85

Havenconfiguratie

1*2 of 2*2

 
Van de koppelingsverhouding/Toevoeging de Grafiek van de Verliesomzetting

Koppelingsverhouding

Toevoegingsverlies

Rang

P

A

40/60

4.7/2.7

5.0/2.9

30/70

6.0/1.9

6.4/2.1

20/80

7.9/1.2

8.5/1.4

10/90

11.3/0.6

12.7/0.8

05/95

14.0/0.45

17.5/0.5

01/99

19~21/0.1~0.2

21.5/0.25

 
Het opdracht geven van tot Informatie

FBT-Koppeling

 

 

 

 

 

 

 

Haven

Vezeltype

Input

Output

Vlechtlengte

Schakelaar

 
 
 
 
FBT-Koppeling

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
 

1=G652D, 2=G657A

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0.5--2.0m, 0=Adapter, X=Others

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=NONE, X=OTHERS

 
Hoge Optische Splitser 1 × 36, Rek van de Stabiliteitsvezel zet Local area networklan splitser op
 
Wij kunnen vele series van PLC splitsers met inbegrip van produceren:
1X2, 1X4, 1X8, 1X16, 1X32, 1X64, 2X4, 2X8, 2X16, 2X32, 2X64 met het volgende van pakket
Naakte Vezel Optische Koppeling
De Optische Splitser van de Blocklessvezel
ABS de Optische Splitser van de doosvezel
Pallettype Optische Vezelsplitser
Het rek zet Optische Vezelkoppeling op
De muur zet Vezel Optische Koppeling op
 
De Vezelplc van de lintventilator uit Splitser 1 * 32 voor CATV-Systemen, Laag Toevoegingsverlies        De Vezelplc van de lintventilator uit Splitser 1 * 32 voor CATV-Systemen, Laag Toevoegingsverlies
 
Voordelen
1. Gewaarborgde hoogte - kwaliteitsproducten
2. Snelle leveringssnelheid
3. Veiligheid het Verschepen
4. Snelle Reactie binnen 24hours
 
Wij leveren producten en wij leveren de efficiënte dienst voor u!

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)