Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

0.9mm van het de Vezel het Optische Flard van de Distributieventilator uit Koord 12Core voor Telecommunicatie en Datacom

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

0.9mm van het de Vezel het Optische Flard van de Distributieventilator uit Koord 12Core voor Telecommunicatie en Datacom

China 0.9mm van het de Vezel het Optische Flard van de Distributieventilator uit Koord 12Core voor Telecommunicatie en Datacom leverancier

Grote Afbeelding :  0.9mm van het de Vezel het Optische Flard van de Distributieventilator uit Koord 12Core voor Telecommunicatie en Datacom

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Modelnummer: De Vezel Optisch Flard Cord12Core FC van de bundelventilator uit

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
Levertijd: 3-5 dagen
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 kabelmateriaal: Pvc, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel
Kabeldiameter: 0.9mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm Connector: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC/APC, LC/UPC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ
Kernen: Simplex, Duplex, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, 24cores, 48cores Lengte: 1M, 2M, 3M, 5M of vanaf klantenverzoek

0.9mm van het de Vezel het Optische Flard van de Distributieventilator uit Koord 12Core voor Telecommunicatie en Datacom

De distributiefan herstelt uit kabel is beschermd en gescheiden vezel (algemene 12 kernen) met schakelaar op het eind om de afzonderlijke vezelverbinding met ODF te realiseren. De kwaliteit en de prestaties zijn betrouwbaar en stabiel. Het is een efficiënte en economische oplossing eerder dan één plaats beëindiging of het verbinden. Leg de kabel en herstel het spoedig, eenvoudig om het te doen.

 

Toepassingen

Verbinding van optisch transmissiemateriaal

Telecommunicatie en Datacom-toepassingen

Computernetwerken

Hoge snelheid en volume het netwerk van de gegevenstransmissie

CATV, LAN

 

Specificaties

Schakelaartype FC, SC, ST, LC, MTRJ
Endfacetype (NM) PC UPC APC
Toevoegingsverlies (dB) ≤0.30 ≤0.30 ≤0.30
Herhaalbaarheid (dB) ≤0.10
Ruilbaarheid (dB) ≤0.20
Terugkeerverlies (dB) ≥45 ≥50 ≥60
Vezeltype SM, MM.
Verrichtingstemperatuur (℃) -25℃~ +70℃
Opslagtemperatuur (℃) -40℃~ +85℃
Duurzaamheid (tijd) >1000 keer
De industrienorm Telcordia gr.-326-KERN

 

Het opdracht geven van tot informatie

Interface Schakelaar Lengte Kleur van jasje Type van jasje Vezeltype Kernen
P-PC Fc-FC 1M B-zwarte P-pvc SM Simplex
U-UPC Sc-Sc 3M Y-geel L-LSZH MM. 50/125um Duplex
A-APC Lc-LC 5M W-wit PE MM. 62.5/125um 4cores
  St-ST 10m X-aangepast X-aangepast DE HEREN OM3 6cores
  Mu-MU Aangepast       8cores
  Mtrj-MTRJ         12cores
  E2000-E2000         12cores
  DIN         Aangepast
  Aangepast          

Rema  

 

Orde  
0.9mm van het de Vezel het Optische Flard van de Distributieventilator uit Koord 12Core voor Telecommunicatie en Datacom
 
Koord van het vezel het Optische Flard, het Koord van het Optische Vezelflard, Vezel Optische Assemblage, Vezelverbindingsdraden

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)