Thuis ProductenOptische vezelkabel

Van de de vlechtvezel van OM1 OM2 LC optische 4 Kern, OEM de Multiwijze van de Doorbraakvlecht

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Van de de vlechtvezel van OM1 OM2 LC optische 4 Kern, OEM de Multiwijze van de Doorbraakvlecht

China Van de de vlechtvezel van OM1 OM2 LC optische 4 Kern, OEM de Multiwijze van de Doorbraakvlecht leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de vlechtvezel van OM1 OM2 LC optische 4 Kern, OEM de Multiwijze van de Doorbraakvlecht

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO, RoHS Compliant
Modelnummer: LC/PC MM.vezel Optische Vlecht

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/blister doos
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Kabel: Pvc, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel Kernen: Simplex, Duplex, 2core, 4core, 6core, 8core, 12core, 24core
vezel: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 Buitendiameter: 0.9mm, 1.6mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm
Connector: FC, FC/APC, SC, SC/APC, LC, LC/APC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO Lengte: 1M, 2M, 3M, 5M of vanaf klantenverzoek

De Vezel Optische Vlecht LC 4 van OM1 OM2 OEM van de Kern Multiwijze Doorbraakvlecht

FOC-de MEDEDELING Co., Ltd kan de vlecht van de Doorbraak optische vezel, distributievlecht, de vlechten van de lintventilator uit verstrekken etc. Het klantenetiket of OEM het ontwerp is beschikbaar allen vanaf verzoek.

 

Is de vezel die Optische Vlecht een stuk van kabel met schakelaars slechts in één kant wordt geassembleerd. En de overkant heeft geen schakelaars. Dan wordt de overkant gewoonlijk verbonden met andere vezel optische kabel. Het is preinstalled in de vezel optische einddoos, ODF, vezel optische gezamenlijke sluiting om de apparatuur aan te sluiten.  Er zijn enige wijze en multimode vlechten, is de golflengte van enige wijzevlecht 1310/1550nm en de kleur is geel in gemeenschappelijk. Als multimode vezel optische vlecht, de kleur oranje is. Wij verstrekken ook niet beklede vezel optische vlecht en beklede vlechten.

 

Opties

Kernen: simplex, multikernvlechten (6pack, 8pack, 12pack, 24pack, 48pack)

Kabeljasje: PVC, LSZH, OFNR, OFNP

Kabel buitendiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm

Vezeltype: SM (9/125um), OM1 (62.5/125um), OM2 (50/125um), OM3, OM4

Schakelaartype: FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, MPO, E2000, SMA, FDDI, D4, DIN

Het type van Beëindigengezicht: UPC, APC

 

Eigenschappen

Laag toevoegingsverlies

Hoog terugkeerverlies

Uitstekende herhaalbaarheid

Compact en anti-trekkrachtontwerp
De optische metalen kap van de precisievezel           
Hoge precisie nauwkeurige groepering
Volgzame CEI
Volgzame Telcordia
UPC, PC of APC opgepoetste schakelaars

 

Toepassingen

Locale area networken, breed gebiedsnetwerken

De optische verbindingen van de Schakelaarinterface
Gigabit Ethernet
CATV en WAN
Testend Instrument, actieve apparatenverbinding

Gebouwinstallaties
Telecommunicatienetwerken

Vezel aan het huis

 

SPECIFICATIES

Wijze Enige wijze Multimode
Pools UPC APC PC
Toevoegingsverlies ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Terugkeerverlies ≥55dB ≥65dB ≥35dB
Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Zoute Nevel ≤0.1dB
Herhaalbaarheid ≤0.1dB (1000 keer)
Trilling ≤0.2dB (550Hz 1.5mm)
Temperatuur ≤0.2dB (- 40+85 ondersteunen 100 uren)
Vochtigheid ≤0.2dB (+25+65 93 R.H.100-uren)
Topcompensatie 0μm ~ 50μm
Straal van Kromming 7mm ~ 25mm

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Vezelwijze Singlemode (9/125um G652D/G657/G655) of Multimode (62.5/125um OM1, OM2, OM3, OM4)
Vezeltelling Simplex, Duplex of 4, 6, 8, 12, 24, 48 kernen zijn beschikbaar
Kabeldiameter 0.9mm/1.2mm/1.6mm/1.8mm/2.0mm/3.0mm enz.
Kabeljasje PVC, LSZH, OFNR, OFNP
Kabelkleur SM-geel, OM1/OM2-Sinaasappel, groene, OM4-Purpere of OEM OM3-Aqua kleur
Kabellengte (M) Aangepast
Schakelaartype LC, SC, FC, ST, MU, MTRJ, MPO, SMA, D4 EN ANDEREN
Metalen kap Ceramische die/Zirconiumdioxydemetalen kap, in China of Japan wordt gemaakt
Pools/Endface PC, UPC, APC
Het huisvesten/laarskleur (Blauw/Beige/Groene) norm of OEM kleur
Verpakking Multi-piece of ééndelige beschikbare type, normaal polybag+carton-doos, kan worden aangepast

 

Van de de vlechtvezel van OM1 OM2 LC optische 4 Kern, OEM de Multiwijze van de Doorbraakvlecht

 

Vezel Optische Vlecht, Optische Vezelvlecht, Vezelvlecht, Vezelvlechten

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)