Thuis ProductenGlasvezelconnector

Snel Sc 2.0mm/de schakelaars van CATV en van multimode vezel van de Vezel Optisch Schakelaar van WAN 

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Snel Sc 2.0mm/de schakelaars van CATV en van multimode vezel van de Vezel Optisch Schakelaar van WAN 

China Snel Sc 2.0mm/de schakelaars van CATV en van multimode vezel van de Vezel Optisch Schakelaar van WAN  leverancier

Grote Afbeelding :  Snel Sc 2.0mm/de schakelaars van CATV en van multimode vezel van de Vezel Optisch Schakelaar van WAN 

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certificate, RoHS Compliant
Modelnummer: SC/UPC Multimode Vezel Optische Schakelaar 2.0mm

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: 100ST/TAS
Levering vermogen: 900000PCS/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar Buitendiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm Connector: FC, SC, ST, LC, SMA, E2000, MPO, MTRJ
Oppoetsend Type: UPC, APC Kernen: Simplex, Duplex
vezel: SM, MM.-OM1, MM.-OM2, MM.-OM3, MM.-OM4 Materiaal: Plastic Huisvesting, Metaalhuisvesting

Sc 2.0mm/de Schakelaars van CATV en van de Optische Vezel van Multimode Vezel Optisch Schakelaar van WAN

Sc-is de vezel optische adapter vierkant vormontwerp, met balans het sluiten mechanisme, zijn gesloten, biedt de gevormde huisvesting optimale bescherming. Sc-de vezelschakelaar keurt 2.5mm ceramische metalen kap goed. Sc-zijn de vezel optische schakelaars beschikbaar door zowel enige wijze als multimode versies, heeft enig wijzesc twee types, is één Sc UPC en andere is Sc-APC, multimode heeft slechts de schakelaars van Sc UPC.
Volgens de industriële praktijk, is de enige schakelaar van wijzesc UPC blauwe kleur, is de enige APC van wijzesc schakelaar groene kleur, is multimode Sc UPC beige kleur. Elk type heeft duplexmodellen.

 

Eigenschappen
Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
Pre-overkoepelde de oppervlakte van het metalen kapeind
Precisieanti-rotation zeer belangrijk en corrosiebestendig lichaam
UL-geschatte plastic huisvesting
De laarzen van de Telcordiastijl
Vrij-drijft ceramische metalen kap

 

Toepassingen
FTTH, LAN, PON & Optische CATV
Optische vezelcommunicatiesysteem
Het materiaal van de optische vezeltest
Optische vezelsensor

 

Specificaties

Punt Enige wijze Multiwijze
Toevoegingsverlies PC<0> PC<0>
Terugkeerverlies PC>45dB APC>60dB PC>25dB
Tussenvoegsel-trekkracht test 1000 keer <0>
Werkende temperatuur -40℃ ~ +75℃
Ceramische metalen kapspecificatie 125.5um concentriciteitsafwijkingen:<1um> 127um concentriciteitsafwijkingen:<3um>
Geschikte vezel PC/APC (9/125um) PC (50/125um, 62.5/125um)

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Vezelkernen: Enig, duplex
Kabeldiameter (mm): 0,9, 2,0, 3,0
Vezeltype; Enige multimode wijze,
Interfacestructuur; UPC, APC
Schakelaartype: SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, D4
Elke vezel optische schakelaar heeft strikte test overgegaan en de overeenstemming met norm van ROHS, als u in onze producten geinteresseerd bent, stemt in met uw onderzoek, hopen wij oprecht aan opstellings goede zakelijke relatie met om het even welke kopers.

Snel Sc 2.0mm/de schakelaars van CATV en van multimode vezel van de Vezel Optisch Schakelaar van WAN 

 

Vezel Optische Schakelaar, Optische Vezelschakelaar, Vezelschakelaar, Vezelschakelaars

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)