Thuis Productenglasvezel-adapter

MU - FC en MU - Hybride de Vezel Optische Adapter van Sc voor multimode of singlemode kabels

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

MU - FC en MU - Hybride de Vezel Optische Adapter van Sc voor multimode of singlemode kabels

China MU - FC en MU - Hybride de Vezel Optische Adapter van Sc voor multimode of singlemode kabels leverancier
MU - FC en MU - Hybride de Vezel Optische Adapter van Sc voor multimode of singlemode kabels leverancier MU - FC en MU - Hybride de Vezel Optische Adapter van Sc voor multimode of singlemode kabels leverancier

Grote Afbeelding :  MU - FC en MU - Hybride de Vezel Optische Adapter van Sc voor multimode of singlemode kabels

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, ISO Certificate
Modelnummer: Mu-FC en mu-Sc Vezel Optische Adapter

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: 50PCS/Blister doos
Levering vermogen: 90000PCS/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Kokermateriaal: Bronskoker, Zirconiumdioxyde Ceramische Koker Adapter: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, E2000
Kernen: Simplex, Duplex, Vierling Materiaal: Metaal, Plastiek
GLB kleur: Wit, rood -modus: singlemode, multimode

Hybride mu-FC en mu-Sc van de vezel de Optische Adapter voor multimode of singlemode kabels

MU verstrekt de Vezel optische adapter de verbinding tussen het koord van het vezel optische flard of de vlechten. Worden de vezel optische adapters (ook genoemd koppelingen) ontworpen om twee vezel optische kabels samen te verbinden. Zij komen in versies om enige vezels (simplex), twee vezels samen (duplex), of soms vier vezels samen te verbinden samen (vierling).

De adapters worden ontworpen voor multimode of singlemode kabels. De singlemode adapters bieden nauwkeurigere groepering van de uiteinden van de schakelaars (metalen kappen) aan. Het is o.k. om singlemode adapters te gebruiken om multimode kabels te verbinden, maar u zou geen multimode adapters moeten gebruiken om singlemode kabels te verbinden. Dit kan verkeerde opstelling van de kleine singlemode vezels en het verlies van signaalsterkte (vermindering) veroorzaken.

 

Specificaties van de vezel de Optische Adapter    

(Typisch/Maximum) toevoegingsverlies: 0.2dB/0.3dB

Behoudkracht: 200 - 600 gram

Duurzaamheid (500 Matings): 0.15dB maximum

Werkende temperatuur: -40 ~ +80℃

Opslagtemperatuur: -40 ~ +80℃

 

Eigenschappen van de vezel de Optische Adapter
Goede verenigbaarheid
Hoge precisie van afmetingen

Goede betrouwbaarheid & stabiliteit

Zicornia Ceramische Koker

De haven van de de vezelstomp van PC en APC

Enige wijze en Multimode

Diverse Stijlen en Kleurensteun
 

Toepassingen van de vezel de Optische Adapter

CATV-Netwerken
Telecommunicatienetwerken
Locale area networken (LANS) en Breed Gebiedsnetwerken (WANS)
FTTH en FTTx
Actieve Apparatenbeëindiging
Testende Instrumenten

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Interface

Adaptertype

Kleur

Vezeltype

Kernen

Koker

P-PC

Fc-FC

B-blauw

SM

Simplex

Zirconiumdioxyde

A-APC

Sc-Sc

B-beige

MM. 50/125um

Duplex

Brons

 

Lc-LC

G-Green

MM. 62.5/125um

4cores

 

 

St-ST

X-aangepast

DE HEREN OM3

 

 

 

Mu-MU

 

 

 

 

 

Mtrj-MTRJ

 

 

 

 

 

E2000-E2000

 

 

 

 

 

Hyrbid

 

 

 

 

 

MU - FC en MU - Hybride de Vezel Optische Adapter van Sc voor multimode of singlemode kabels

Vezel Optische Adapter, Optische Vezeladapter, Vezel Optische Koppeling

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)