Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

De binnen Gepantserde Matroos LSZH van Vezel Optische Verbindingsdraden SM SC/APC E2000/APC

China Foc Communication CO.,LTD certificaten
China Foc Communication CO.,LTD certificaten
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

De binnen Gepantserde Matroos LSZH van Vezel Optische Verbindingsdraden SM SC/APC E2000/APC

China De binnen Gepantserde Matroos LSZH van Vezel Optische Verbindingsdraden SM SC/APC E2000/APC leverancier
De binnen Gepantserde Matroos LSZH van Vezel Optische Verbindingsdraden SM SC/APC E2000/APC leverancier

Grote Afbeelding :  De binnen Gepantserde Matroos LSZH van Vezel Optische Verbindingsdraden SM SC/APC E2000/APC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Modelnummer: SC/APC-E2000/APC het gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
Levertijd: 3-5 dagen
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: SM kabelmateriaal: LSZH
Kabeldiameter: 2.0mm Connector: SC/APC, E2000/APC
Kernen: Simplex Lengte: 20 m
Hoog licht:

simplex fiber patch cord

,

fiber optic jumper

De binnen Gepantserde Matroos LSZH van Vezel Optische Verbindingsdraden SM SC/APC E2000/APC
 

De gepantserde enige wijze SC/APC van vezel optische verbindingsdraden - E2000/APC moet met roestvrij staalbuis binnen vezelschade vermijden. Het is zacht, vlam - vertrager en kan vrij worden opgesteld. Het gepantserde koord van het vezelflard kan in ruw milieu worden gebruikt. Diverse schakelaars, zoals FC, Sc, ST, LC, FC, MU, E2000 kunnen facultatief zijn.

 

Enige wijze G.652D, G.655, G.657, multimode OM1, OM2, OM3 gepantserd flardkoord
Simplex, duplex, multi-core gepantserd flardkoord

2.0mm, 3.0mm het buitenkoord van het diameter gepantserde flard

De gepantserde blauw, grijze kleur van het kabel buitenjasje, geel, oranje aqua, of anderen

 

FOC-de MEDEDELING Co., Ltd is de professionele vervaardiging van vezel optische componenten. Wij produceren het gehele optische het flardkoord van de reeksvezel, met inbegrip van het flardkoord van de doorbraakkabel, herstelt de lintfan uit koord, binnen gepantserd flardkoord, openlucht gepantserd flardkoord, waterdicht flardkoord, OM3 en OM4 flardkoord.

 

Eigenschappen

Volledige staal gepantserde bescherming van optische vezel

Weerstand en anti-druk met grote trekspanning

Diverse beschikbare vezel optische schakelaars

Van het micro- de buis diameterroestvrije staal voor bescherming

Hoge flexibiliteit

 

Toepassingen

CATV

Vezel aan het Huis

Lokaal Gebiedsnetwerk (LAN), Breed Gebiedsnetwerk (WAN)

Optisch actief component en materiaal

Testmateriaal, de Militaire industrie,
Metend materiaal

CATV

 

Specificaties

Punt

 

Enige Wijze

 

Multimode

Optische vezeldiameter

 

9/125um

 

62.5/125um 50/125um

Toevoegingsverlies

 

PC<0.3 dB APC<0.2 dB

 

PC<0.3 dB

Terugkeerverlies

 

PC>45 dB APC>60 dB

 

PC>25 dB

Tussenvoegsel-trekkracht test

 

(1000 keer) <0.3 dB

Het uitwisselen

<0.2 dB

Werkende temperatuur

 

﹣ 40℃~+80℃

 
Technische Testgegevens

Testpunt

Beproevingsomstandigheid

Nat-weerstand

Temperatuur: 85ºC/relative vochtigheid 85%/14days/insertion loss≤0.1dB

Temperatuurverandering

Temperatuur: -40ºC~+75ºC/relative vochtigheids 10%-80% /42 repetitions/14days/toevoeging loss≤0.1dB

Waterweerstand

Temperatuur: 43ºC, /PH5.5,/7days /insertion loss≤0.1dB

Vibrancy

Schommelings1.52mm/frequency 10Hz~55Hz,/X, Y, de richtingen van Z drie: 2 uren /insertion loss≤0.1dB

Ladingskromming

de toevoeging loss≤0.1dB van 0.454kg load/100circles

Ladingstorsie

van de de cirkelstoevoeging van 0.454kg load/10 het verlies ≤0.1dB

Tensilityweerstand

0.23kg-trekkracht (naaktheidvezel), 1.0kg (met shell) insertion≤0.1dB

Staking

Hoge 1.8m, drie richtingen, 8 in elke richting/toevoeging loss≤0.1dB

Verwijzingsnorm

Bellcore Ta-nwt-001209 toevoeging loss≤0.1dB

Remaopmerking: De ladingskromming en de ladingstorsie niet geschikt voor 0.9mm flardkoord of vlecht.

 

De binnen Gepantserde Matroos LSZH van Vezel Optische Verbindingsdraden SM SC/APC E2000/APC 0
 
Koord van het vezel het Optische Flard, het Koord van het Optische Vezelflard, Vezel Optische Assemblage, Vezelverbindingsdraden

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)