Thuis ProductenSFP Transceiver

850nm SFP Optische Zendontvanger 10Gbps Multimode 300M voor Vezelnetwerk

China Foc Communication CO.,LTD certificaten
China Foc Communication CO.,LTD certificaten
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

850nm SFP Optische Zendontvanger 10Gbps Multimode 300M voor Vezelnetwerk

China 850nm SFP Optische Zendontvanger 10Gbps Multimode 300M voor Vezelnetwerk leverancier
850nm SFP Optische Zendontvanger 10Gbps Multimode 300M voor Vezelnetwerk leverancier

Grote Afbeelding :  850nm SFP Optische Zendontvanger 10Gbps Multimode 300M voor Vezelnetwerk

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, ISO Certificate
Modelnummer: 10G SFP-Zendontvangermm.

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Verpakking Details: 1pcs/box
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 5000PCS/maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type: 10G SFP-Zendontvangermm. Afstand: 300M transmissie met multimode vezel
vezel: Multiwijzevezel Connector: De industrie-standaard optische schakelaar van LC
Hoog licht:

fiber optic transceiver

,

sfp optical transceiver

850nm de Optische Zendontvanger 10Gbps Multimode 300M van SFP voor Vezelnetwerk

de Zendontvanger van 10Gbps 850nm 300m SFP+ is een 10Gbps verbeterde kleine pluggable SFP+ zendontvanger van de vormfactor compatibel met 10GBASE-SR/SW. Het is geschikt voor de mededelingen van multi-mode vezel(mmf) in 10Gbps Ethernet.

 

Onze zendontvangers zijn Klasse 1 Laserproducten aan FDA-verordeningen voldoet. Ontmoet Klasse 1 oogveiligheidsvoorschriften van EN 60825 en de elektrische veiligheidvereisten van EN 60950.

 

SFP-multimode de zendontvanger is beschikbaar met een verscheidenheid van zender en ontvangerstypes, die gebruikers toestaan om de aangewezen zendontvanger voor elke verbinding te selecteren om het vereiste optische bereik over het beschikbare optische vezeltype (b.v. multi-mode vezel of single-mode vezel) te verstrekken.

 

Eigenschappen
Tot 10Gbps-gegevens - verbindingen
300m met 50/125µm 2000MHz MMF      
de laser van 850nm VCSEL
Duplexlc-Schakelaar
Heet-pluggable SFP+-voetafdruk            
Kies 3. 3V-voeding uit             
Werkende temperatuur: -5℃ aan 85℃      
RoHS                          
Digitale Kenmerkende Monitor (DDM)
Machtsconsumptie < 0="">

 

Toepassingen
10GBase-SR/SW 10G Ethernet

SONET OC-192/SDH

10G Fibre Channel

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Artikelnummer.

Datasnelheid

DDM

Golf

Vezeltype

Dist.

Temperaturen.

Optische Interface

FOCSFPP8510GSR

10Gbps

ja

850nm

MMF

300m

-5~85℃

LC

 

Wij bieden etiketoem ontwerp en druk aan.

 

850nm SFP Optische Zendontvanger 10Gbps Multimode 300M voor Vezelnetwerk 0

Vezel Optische Zendontvanger, Optische Vezelzendontvanger, SFP MM. Zendontvanger, SFP-Zendontvanger

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)