Thuis Productenvezelplc splitser

Van de de Vezel Optische Splitser van Sc/UPC de Cassettedoos, de Passieve Optische Splitser Lage PDL van 1×8

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Vezel Optische Splitser van Sc/UPC de Cassettedoos, de Passieve Optische Splitser Lage PDL van 1×8

China Van de de Vezel Optische Splitser van Sc/UPC de Cassettedoos, de Passieve Optische Splitser Lage PDL van 1×8 leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Vezel Optische Splitser van Sc/UPC de Cassettedoos, de Passieve Optische Splitser Lage PDL van 1×8

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certification and RoHS Compliant
Modelnummer: 1×8 PLC het Type van Splitserscassette

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/carton doos
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 90000PCS/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving

Van de de Vezel Optische Splitser van Sc/UPC de Cassettedoos, de Passieve Optische Splitser Lage PDL van 1×8
FOC-de MEDEDELING Co., Ltd kan vele series van PLC splitsers met inbegrip van produceren
1X2, 1X4, 1X8, 1X16, 1X32, 1X64, 2X4, 2X8, 2X16, 2X32, 2X64 met het volgende van pakket,

Naakte Vezelplc Splitsers
Optische PLC van de Blocklessvezel Splitser
ABS Optische PLC van de doosvezel Splitser
LGX-Doos Optische PLC Splitsers
PLC van de cassettedoos Splitser
Pallettype Optische Vezelplc Splitser
Het rek zet PLC Splitser voor PON-toepassing op
De muur zet PLC Splitsers op

 

Rektype: geïnstalleerd in 19 duimolt kabinet; in het huis van de vezeltak, is het installatiemateriaal standaard digitaal kabinet; wanneer ODN-behoefte om op de lijst worden geplaatst.
Cassettetype: geïnstalleerd in 19 duim standaardrek; in het huis van de vezeltak, wordt het installatieapparaat verstrekt in de doos van de optische vezeltelegrafische boeking; het takhuis, geïnstalleerde klant specificeerde materiaal.
Taktype: geïnstalleerd in diverse types van optisch distributiemateriaal. Geïnstalleerd in diverse types van optische het testen instrumenten.
Miniatuur: geïnstalleerd in de doos van de optische kabelschakelaar. Geïnstalleerd in de moduledoos. Geïnstalleerd in de bedradingsdoos.
Tussenvoegsel: Dit materiaal wordt gebruikt voor het punt van de gebruikerstoegang voor optisch FTTX-systeem, hoofdzakelijk om de kabel in het gebied of de bouw van in het eind, met vast, ontdoend van, het lassen, en ander functies van de shuntverbindingsdraad te voltooien, optische vezel, licht om een kabel in de eindgebruiker te vormen.
Dienbladtype: integreerde de vezel optische splitser, van toepassing op diverse types van de multiplextelegraaf van de golfafdeling installatie.

 

De vlaksplitser van de lightwavekring (PLC Splitser) is een soort geïntegreerd de distributieapparaat van de golfgeleider optisch die macht op kwartssubstraat wordt gebaseerd. Het heeft de voordelen van klein volume, brede bandbreedte, hoge betrouwbaarheid, uitstekende uniformiteit. De optische vezelsplitser is vooral geschikt voor passieve optische netwerken (EPON, BPON, GPON) wat wordt verbonden aan de eindapparatuur en realiseert de optische machtsdistributie.
 
FOC-de MEDEDELING Co., Ltd verstrekt de vezel optische splitsers van 1*N en 2*N-. En deze PLC splitsers kunnen vanaf klantenverzoek worden gemaakt.

 

Eigenschappen

Brede Werkende Golflengte
Brede Werkende Temperatuur
Uitstekend Milieu & Mechanisch StabilityLow-Toevoegingsverlies
Laag Polarisatie Afhankelijk Verlies
Hoog Terugkeerverlies
Het eenvormige Macht Verdelen
Compact Ontwerp
Gekwalificeerd onder Telcordia gr.-1221 en gr.-1209

 

Toepassingen

CATV-Systemen
Optisch Signaaldistributie
Testmateriaal

FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)
Passieve Optische Netwerken (PON)
Locale area networken (LAN)

 
Optische Specificaties

Parameter

Eenheid

Specificatie (p-Rang)

Kanaalnummer

 

1X2

1X4

1X8

1X16

1X32

1X64

Verrichtingsgolflengte

NM

1260~1650

Toevoegingsverlies (Max.)

dB

4.3

7.4

10.7

13.9

17.2

21.5

Uniformiteit (Max.)

dB

0,5

0,8

1.0

1.4

1.6

2.0

Polarisatie Afhankelijk Verlies

dB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Terugkeerverlies

dB

≥50

Gerichtheid

dB

≥50

Werkende Temperatuur

-40~+85

Opslagtemperatuur

-40~+85

 

Parameter

Eenheid

Specificatie (p-Rang)

Kanaalnummer

 

2X2

2X4

2X8

2X16

2X32

2X64

Verrichtingsgolflengte

NM

1260~1650

Toevoegingsverlies (Max.)

dB

4.3

7.6

11.0

14.8

17.9

21.5

Uniformiteit (Max.)

dB

0,8

1.0

1.2

1.5

1.8

2.0

Polarisatie Afhankelijk Verlies

dB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Terugkeerverlies

dB

≥50

Gerichtheid

dB

≥50

Werkende Temperatuur

-40~+85

Opslagtemperatuur

-40~+85

Nota: Al gegevens omvatten hierboven geen schakelaars.

Van de de Vezel Optische Splitser van Sc/UPC de Cassettedoos, de Passieve Optische Splitser Lage PDL van 1×8
Het opdracht geven van tot Informatie

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Haven

Vezeltype

Input

Output

Vlechtlengte

Schakelaar

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0.5--2.0m, 0=Adapter, X=Others

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=NONE, X=OTHERS

 

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)