Thuis ProductenDe Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling

Module 8 van CWDM MUX DEMUX kanaalmultiplextelegraaf voor de Netwerken van CATV/WDM

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Module 8 van CWDM MUX DEMUX kanaalmultiplextelegraaf voor de Netwerken van CATV/WDM

China Module 8 van CWDM MUX DEMUX kanaalmultiplextelegraaf voor de Netwerken van CATV/WDM leverancier

Grote Afbeelding :  Module 8 van CWDM MUX DEMUX kanaalmultiplextelegraaf voor de Netwerken van CATV/WDM

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certificate and RoHS
Modelnummer: 8 kanaalcwdm Module

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/blister doos
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
golflengte: 12701610nm Connector: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC, ST
Type vezel: 250um, 900um, 2mm, 3mm Vezel lengte: 1m, 2m, of vanaf klantenverzoek

Module 8 van CWDM MUX DEMUX kanaalmultiplextelegraaf voor de Netwerken van CATV/WDM
Wij verstrekken CWDM-module, met inbegrip van CWDM-mux/demux module en de module van CWDM OADM. De enige vezel of de dubbele vezelverbinding voor CWDM mux/demux kan toepasselijk zijn.
 
Onze Ruwe multiplextelegraaf van de golflengteafdeling (CWDM Mux/Demux) gebruikt de dunne technologie van de filmdeklaag en merkgebonden ontwerp van micro- van het niet-stroommetaal optica verpakking plakkend. Het verstrekt laag toevoegingsverlies, hoge kanaalisolatie, brede pasband, lage temperatuurgevoeligheid en epoxy vrije optische weg. 4 kanaal, 6 kanaliseert, kanaliseren 8, kanaliseren 16, kan kanaal 18 worden gekozen.
 
Eigenschappen
Laag Toevoegingsverlies
Brede pasband
Hoge Kanaalisolatie
Hoge Stabiliteit en betrouwbaarheid
Epoxy-vrij op Optische Weg
 
Toepassingen
Het kanaal voegt/Daling toe
DWDM-Netwerk
Golflengte het Verpletteren
Vezel Optische Versterker
CATV-vezel optisch Systeem
 
Prestatiesspecificaties

Parameters Eenheid Waarde
4-CH 8-CH
Centrumgolflengte NM

1270-1610

1271-1611

Kanaal het Uit elkaar plaatsen NM 20
Kanaalpassband Breedte   +/7,5
Toevoegingsverlies dB ≤1.6 ≤2.5
Aangrenzende Kanaalisolatie dB >30 voor DeMux, >15 voor Mux
Niet-adjacent Kanaalisolatie dB >40 voor DeMux, >25 voor Mux
De Rimpeling van het paskanaal dB <0>
Kanaaluniformiteit dB ≤0.6 ≤1.0
Optisch Terugkeerverlies dB >45
Gerichtheid dB >50
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB <0>
De Verspreiding van de polarisatiewijze ps <0>
Vezel Treklading N 5
Maximum Optische Macht mw 300
Werkende Temperatuur -5 ~ +75
Opslagtemperatuur -40 ~ +85
Pakketdimensie mm (L) 110* (W) 95* (H) 7,5

 
De specificaties kunnen zonder voorafgaande kennisgeving veranderen
Boven specificatie zijn voor apparaat zonder schakelaar.
 
Het opdracht geven van tot Informatie

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

X

 

Kanaal het Uit elkaar plaatsen

Aantal Kanalen

Configuratie

1st Kanaal

Vezeltype

Vezellengte

In/Out Schakelaar

C=CWDM net

04=4-CH
08=8-CH
16=16-CH
18=18-CH
N=N-CH

M=Mux
D=Demux
O=OADM

27=1270nm
......
47=1470nm
49=1490nm
......
61=1610nm
SS=special

1=Bare vezel
2=900um losse buis
3=2mm Kabel
4=3mm Kabel

1=1m
2=2m
S=Specify

0=None
1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=ST
6=LC
S=Specify

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)