Thuis ProductenOptische vezelkabel

SM en OEM van de vlechtkabels van de MM. Multikleuren vezel optisch Beschikbaar 12 Pak

China Foc Communication CO.,LTD certificaten
China Foc Communication CO.,LTD certificaten
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

SM en OEM van de vlechtkabels van de MM. Multikleuren vezel optisch Beschikbaar 12 Pak

China SM en OEM van de vlechtkabels van de MM. Multikleuren vezel optisch Beschikbaar 12 Pak leverancier
SM en OEM van de vlechtkabels van de MM. Multikleuren vezel optisch Beschikbaar 12 Pak leverancier SM en OEM van de vlechtkabels van de MM. Multikleuren vezel optisch Beschikbaar 12 Pak leverancier

Grote Afbeelding :  SM en OEM van de vlechtkabels van de MM. Multikleuren vezel optisch Beschikbaar 12 Pak

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO, RoHS Compliant
Modelnummer: LC/PC MM.vezel Optische Vlecht

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/blister doos
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Kabel: Pvc, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel Kernen: Simplex, Duplex, 2core, 4core, 6core, 8core, 12core, 24core
vezel: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 Buitendiameter: 0.9mm, 1.6mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm
Connector: FC, FC/APC, SC, SC/APC, LC, LC/APC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO Lengte: 1M, 2M, 3M, 5M of vanaf klantenverzoek
Hoog licht:

fiber optic pigtail cables

,

fiber optic pigtail connector

SM en OEM van de vlechtkabels van de MM. Multikleuren vezel optisch Beschikbaar 12 Pak

Simplexvlecht voor vezel met 9/125,50/125,62.5/125,0.9mm Enige wijze en multimode. Schakelaartype SC/PC, SC/APC, LC/PC, FC/APC, FC/PC, ST/PC, MTRJ, lengte met 0.5m, 1M, 2M, volgens klantenvereiste.

 

12 kleurenfan-out vlechten met strakke als buffer opgetreden voor vezels in de kleuren, vezel met 9/125,50/125, 62.5/125, 0.9mm/2.0mm/3.0mm, schakelaartype de kleurenvlecht van Sc 12, de kleurenvlecht van LC 12, ST kleurenvlecht, FC kleurt vlecht, lintvlecht, lengte met 0.5m, 1M, 2M,… volgens klantenverzoek

 

Is de vezel die Optische Vlecht een stuk van kabel met schakelaars slechts in één kant wordt geassembleerd. En de overkant heeft geen schakelaars. Dan wordt de overkant gewoonlijk verbonden met andere vezel optische kabel. Het is preinstalled in de vezel optische einddoos, ODF, vezel optische gezamenlijke sluiting om de apparatuur aan te sluiten.  Er zijn enige wijze en multimode vlechten, is de golflengte van enige wijzevlecht 1310/1550nm en de kleur is geel in gemeenschappelijk. Als multimode vezel optische vlecht, de kleur oranje is. Wij verstrekken ook niet beklede vezel optische vlecht en beklede vlechten.

 

Zijn de vlecht van de doorbraak optische vezel, de distributievlecht en de vlechten van de lintventilator uit ook beschikbaar.

Het klantenetiket en OEM het ontwerp kunnen vanaf verzoek worden veroorzaakt.

 

Kenmerken

Goede duurzaamheid en ruilbaarheid
Divers Beschikbaar Schakelaartype
Stabiliteit op hoge temperatuur
Het lage de Toevoegingsverlies en Rug denken na

 

Toepassing

Optische Vezelmededelingen, Video, LAN, CATV-Systemen
Optische Netwerkapparatuur, optisch Testmateriaal
Modulevlechten, Multimedia, Gebouw
De actieve installaties van de apparatenbeëindiging
Metro Toepassingen
Gegevens - verwerkingsnetwerken
Gebouwinstallaties
Industrieel en Militair

 

Specificaties

parameter eenheid Multi-vezelschakelaar
SM MM.
PC UPC APC PC
(Typisch) toevoegingsverlies dB ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
Terugkeerverlies dB ≥40 ≥50 ≥60 ≥25
Golflengte NM 1310, 1550 850,1310
Ruilbaarheid dB ≤0.2
Trilling dB ≤0.2
Werkende Temperatuur °C -40~80
Opslagtemperatuur °C -40~80
Koorddiameter mm Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Vezeltelling F 4, 6, 8, 12,24fiber…
Beschikbare schakelaar   FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, MPO

SM en OEM van de vlechtkabels van de MM. Multikleuren vezel optisch Beschikbaar 12 Pak 0

 

Vezel Optische Vlecht, Optische Vezelvlecht, Vezelvlecht, Vezelvlechten

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)