Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Binnendouane 24 de Kabel van het de Vezelnetwerk van de Kerndoorbraak FC/UPC - E2000/APC SM G.652D

China Foc Communication CO.,LTD certificaten
China Foc Communication CO.,LTD certificaten
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Binnendouane 24 de Kabel van het de Vezelnetwerk van de Kerndoorbraak FC/UPC - E2000/APC SM G.652D

China Binnendouane 24 de Kabel van het de Vezelnetwerk van de Kerndoorbraak FC/UPC - E2000/APC SM G.652D leverancier
Binnendouane 24 de Kabel van het de Vezelnetwerk van de Kerndoorbraak FC/UPC - E2000/APC SM G.652D leverancier

Grote Afbeelding :  Binnendouane 24 de Kabel van het de Vezelnetwerk van de Kerndoorbraak FC/UPC - E2000/APC SM G.652D

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Modelnummer: Het waterdichte Koord van het de Vezel Optische Flard van FC/APC-FC/APC SM Duplex Gepantserde

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
Levertijd: 3-5 dagen
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 kabelmateriaal: Pvc, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel
Kabeldiameter: 0.9mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm Connector: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC/APC, LC/UPC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ
Kernen: Simplex, Duplex, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, 24cores, 48cores Lengte: 1M, 2M, 3M, 5M of vanaf klantenverzoek
Hoog licht:

multimode fiber optic cable

,

fiber optic jumper

Binnendouane 24 de Kabel van het de Vezelnetwerk van de Kerndoorbraak FC/UPC - E2000/APC SM G.652D
De optische kabel van de doorbraakvezel de kabel elk simplex met bufferontwerp, onafhankelijke sterktelid en schede is om schade milieu en mechanische spanning te verhinderen.


Is het optische het flardkoord van de doorbraakvezel geëindigde schakelaars op dit type van doorbraakkabel. De binnendiameter is gewoonlijk 2.0mm of 3.0mm en de schakelaars kunnen etc. gekozen Sc, FC, ST, LC, E2000 zijn.

 

Is de het flardkabel van de doorbraak optische vezel (ook genoemd doorbraakkabel of fanout kabel), een optische vezelkabel die verscheidene beklede simplex optische die vezels bevat samen binnen een buitenjasje worden verpakt. Dit verschilt van het koord van het distributieflard, waarin de strak-als buffer opgetreden voor vezels worden samengebundeld, met slechts het buitenkabeljasje van de kabel die hen beschermt. Het ontwerp van doorbraakkabel voegt sterkte voor ruw gemaakte dalingen toe, nochtans is de kabel groter en duurder dan distributie-stijl kabel. De doorbraakkabel is geschikt voor korte stootbord en voltallige vergaderingstoepassingen en ook voor gebruik in buizen, waar een zeer eenvoudige kabellooppas wordt gepland om het gebruik van om het even welke lassluiting of verbonden vezel optische vlecht te vermijden.

 

Omdat elke vezel individueel wordt versterkt, kan de kabel gemakkelijk in individuele vezellijnen worden verdeeld. Elke simplexkabel binnen het buitenjasje kan dan als flardkabel, bijvoorbeeld in een vezel aan de huistoepassing in een bureaugebouw zijn uitgebroken en verdergaan. Dit laat schakelaarbeëindiging zonder speciale verbindingen toe te vereisen, en kan de behoefte aan paneel van het vezel het optische flard of een optisch distributiekader verminderen of elimineren. De doorbraakkabel vereist dat de beëindiging worden gedaan met eenvoudige schakelaars, die voor sommige situaties kunnen worden verkozen. Een gemeenschappelijkere oplossing vandaag is het gebruik van een ventilator uit uitrusting die een jasje aan de zeer fijne bundels van andere kabeltypes toevoegt.

 
Toepassingen
Verbinding van optisch transmissiemateriaal
Telecommunicatie en Datacom-toepassingen
Computernetwerken
Hoge snelheid en volume het netwerk van de gegevenstransmissie
CATV, LAN
 
SPECIFICATIES

Beschrijvingen SM (PC) SM (UPC) SM (APC) MM. (PC)
Toevoegingsverlies <0> ≤0.2dB <0> <0>
Terugkeerverlies ≥60dB ≥60dB ≥70dB ≥55dB
Herhaalbaarheid ≤0.1 ≤0.1 ≤0.1 ≤0.1
Duurzaamheid <0>
Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Trilling ≤0.1dB
Werkende Temperatuur - 20°C ~ + 70°C
Opslagtemperatuur - 40°C ~ + 80°C
Kabeldiameter 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm

Re
 
Vezel   Binnendouane 24 de Kabel van het de Vezelnetwerk van de Kerndoorbraak FC/UPC - E2000/APC SM G.652D 0

             Koord van het vezel het Optische Flard, het Koord van het Optische Vezelflard, Vezel Optische Assemblage, Vezelverbindingsdraden, het Flardkabel van het Doorbraakflard

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)