Thuis Productenvezelplc splitser

De Vezelplc van de lintventilator uit Splitser 1 × 32 voor Optisch Signaaldistributie

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

De Vezelplc van de lintventilator uit Splitser 1 × 32 voor Optisch Signaaldistributie

China De Vezelplc van de lintventilator uit Splitser 1 × 32 voor Optisch Signaaldistributie leverancier

Grote Afbeelding :  De Vezelplc van de lintventilator uit Splitser 1 × 32 voor Optisch Signaaldistributie

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certification and RoHS Compliant
Modelnummer: 1 PLC × 32 Fan van het Splitserslint typt uit

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/blister doos
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 90000PCS/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: G.652D, G.657A Kabeltype: Het jasje van pvc of LSZH-
Vezelbuis: 0.9mm buis, 2.0mm buis, 3.0mm buis Type connector: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC
Poort: 1*2, 1*4, 1*8, 1*16, 1*32, 1*64, 2*4, 2*8, 2*16, 2*32, 2*64 Werkende golflengte: 12601650nm

De Vezelplc van de lintventilator uit Splitser 1 × 32 voor Optisch Signaaldistributie
Deze optische Planer van het splitsersgebruik technologie Lichte van de golfkring (PLC) voor gespleten verhouding 2, 4, 8,16, 32 en 64. Het optische splitsers micro- buistype verwijst naar de haven 0,9 mm misstap-op directe output van het vezel de multikanaal met een compact ontwerp door en makkelijk te gebruiken.


De vlaksplitser van de lightwavekring (PLC Splitser) is een soort geïntegreerd de distributieapparaat van de golfgeleider optisch die macht op kwartssubstraat wordt gebaseerd. Het heeft de voordelen van klein volume, brede bandbreedte, hoge betrouwbaarheid, uitstekende uniformiteit. De optische vezelsplitser is vooral geschikt voor passieve optische netwerken (EPON, BPON, GPON) wat wordt verbonden aan de eindapparatuur en realiseert de optische machtsdistributie.
 
FOC-de MEDEDELING Co., Ltd verstrekt de vezel optische splitsers van 1*N en 2*N-. En deze PLC splitsers kunnen vanaf klantenverzoek worden gemaakt.

 

Eigenschappen

Laag Toevoegingsverlies
Lage PDL
Hoog Terugkeerverlies
Het eenvormige Macht Verdelen
Compact Ontwerp
Brede Werkende Golflengte
Brede Werkende Temperatuur
Uitstekende Milieu en Mechanische Stabiliteit
Gekwalificeerd onder Telcordia gr.-1221 en gr.-1209

 

Toepassingen

FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)
Passieve Optische Netwerken (PON)
Locale area networken (LAN)
CATV-Systemen
Optisch Signaaldistributie
Testmateriaal

 
Optische Specificaties

Parameter

Eenheid

Specificatie (p-Rang)

Kanaalnummer

 

1X2

1X4

1X8

1X16

1X32

1X64

Verrichtingsgolflengte

NM

1260~1650

Toevoegingsverlies (Max.)

dB

4.3

7.4

10.7

13.9

17.2

21.5

Uniformiteit (Max.)

dB

0,5

0,8

1.0

1.4

1.6

2.0

Polarisatie Afhankelijk Verlies

dB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Terugkeerverlies

dB

≥50

Gerichtheid

dB

≥50

Werkende Temperatuur

-40~+85

Opslagtemperatuur

-40~+85

 

Parameter

Eenheid

Specificatie (p-Rang)

Kanaalnummer

 

2X2

2X4

2X8

2X16

2X32

2X64

Verrichtingsgolflengte

NM

1260~1650

Toevoegingsverlies (Max.)

dB

4.3

7.6

11.0

14.8

17.9

21.5

Uniformiteit (Max.)

dB

0,8

1.0

1.2

1.5

1.8

2.0

Polarisatie Afhankelijk Verlies

dB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Terugkeerverlies

dB

≥50

Gerichtheid

dB

≥50

Werkende Temperatuur

-40~+85

Opslagtemperatuur

-40~+85

Nota: Al gegevens omvatten hierboven geen schakelaars.
 
Het opdracht geven van tot Informatie

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Haven

Vezeltype

Input

Output

Vlechtlengte

Schakelaar

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0.5--2.0m, 0=Adapter, X=Others

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=NONE, X=OTHERS

 
De Vezelplc van de lintventilator uit Splitser 1 × 32 voor Optisch Signaaldistributie
De Vezelplc van de lintventilator uit Splitser 1 × 32 voor Optisch Signaaldistributie

 

De Vezelplc van de lintventilator uit Splitser 1 × 32 voor Optisch Signaaldistributie

Wij kunnen vele series van PLC splitsers met inbegrip van produceren
1X2, 1X4, 1X8, 1X16, 1X32, 1X64, 2X4, 2X8, 2X16, 2X32, 2X64 met het volgende van pakket
Naakte Vezelplc Splitser
Optische PLC van de Blocklessvezel Splitser
ABS Optische PLC van de Modulevezel Splitser
LGX-Doos Optische PLC Splitser

PLC van de cassettedoos Splitser

Pallettype PLC Splitser
Het rek zet Optische Vezelplc Splitser voor PON-toepassing op
De muur zet PLC Splitsers op

 

De Vezelplc van de lintventilator uit Splitser 1 × 32 voor Optisch Signaaldistributie        De Vezelplc van de lintventilator uit Splitser 1 × 32 voor Optisch Signaaldistributie

 

Voordelen

1. Gewaarborgde hoogte - kwaliteitsproducten

2. Snelle leveringssnelheid

3. Veiligheid het Verschepen

4. Snelle Reactie binnen 24hours

 

Wij leveren producten en wij leveren de efficiënte dienst voor u!

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)