Thuis ProductenOptische vezelkabel

Optische Vezelvlecht van de distributieventilator de uit voor FTTX, APC de vlecht enige wijze 12 van Sc Kernen

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Optische Vezelvlecht van de distributieventilator de uit voor FTTX, APC de vlecht enige wijze 12 van Sc Kernen

China Optische Vezelvlecht van de distributieventilator de uit voor FTTX, APC de vlecht enige wijze 12 van Sc Kernen leverancier

Grote Afbeelding :  Optische Vezelvlecht van de distributieventilator de uit voor FTTX, APC de vlecht enige wijze 12 van Sc Kernen

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO, RoHS Compliant
Modelnummer: SC/APC de Vezel Optische Vlecht van de distributieventilator uit

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/blister doos
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Kabel: PVC Kernen: 12Core
vezel: OM1 Binnendiameter: 0.9mm
Connector: FC Lengte: 1,5 m

Optische Vezelvlecht van de distributieventilator de uit voor FTTX, APC de vlecht enige wijze 12 van Sc Kernen

Er zijn de vlechten van de de distributieventilator van 4core, van 6core, van 8core, van 12core en 24core-uit.

Zijn de vlecht van de doorbraak optische vezel, de distributievlecht en de vlechten van de lintventilator uit ook beschikbaar.

Het klantenetiket en OEM het ontwerp kunnen vanaf verzoek worden veroorzaakt.

 

De optische die vezelvlecht is een stuk van kabel met schakelaars slechts in één kant wordt geassembleerd. En de overkant heeft geen schakelaars. Dan wordt de overkant gewoonlijk verbonden met andere vezel optische kabel. Het is preinstalled in de vezel optische einddoos, ODF, vezel optische gezamenlijke sluiting om de apparatuur aan te sluiten.  Er zijn enige wijze en multimode vlechten, is de golflengte van enige wijzevlecht 1310/1550nm en de kleur is geel in gemeenschappelijk. Als multimode vezel optische vlecht, de kleur oranje is. Wij verstrekken ook niet beklede vezel optische vlecht en beklede vlechten.

 

Eigenschappen

Laag tussenvoegselverlies

Goede herhaalbaarheid

Goede wisselvalligheid

Goede temperatuurstabilisatie

 

Toepassingen

Toegepast in optische vezelcommunicatiesysteem

transmissie van vezel de optische gegevens

LAN

Optische fiversensoren

Optische CATV

 

Specificaties

  Enige wijze Multimode
Tussenvoegselverlies ≤0.30dB ≤0.30dB
Terugkeerverlies ≥50 dB (PC)  
≥55 dB (UPC)  
≥65 dB (APC)  
Duurzaamheid <0>  
Werkende Temperatuur Van -40 aan + 80°C Van -40 aan + 80°C
De Grootte van het metalen kapgat 125.0+1/0μm, Concentriciteit: ≤1.0μm 125μm, Concentriciteit: 1≤3μm
  125.5+1/0μm, Concentriciteit: ≤1.0μm 127μm, Concentriciteit: 1≤3μm
  126.0+1/0μm, Concentriciteit: ≤1.0μm 128μm, Concentriciteit: 1≤3μm

 

Vezel Optische Vlecht, Optische Vezelvlecht, Vezelvlecht, Vezelvlechten

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)