• De Optische Vezelplc van FTTX CATV PLC van Splitserssc UPC 1×32 Splitser
  • De Optische Vezelplc van FTTX CATV PLC van Splitserssc UPC 1×32 Splitser
De Optische Vezelplc van FTTX CATV PLC van Splitserssc UPC 1×32 Splitser

De Optische Vezelplc van FTTX CATV PLC van Splitserssc UPC 1×32 Splitser

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certification and RoHS Compliant
Modelnummer: 1×32 PLC het Type van Splitserscassette

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10PCS
Verpakking Details: 1pcs/carton doos
Betalingscondities: Western Union, T/T
Levering vermogen: 90000pcs/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Haven: 1*32 PLC Splitser Pakket: Cassettetype PLC Splitser
Schakelaar: SC/UPC Golflengte: 1260-1650nm
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX Certificering: CE RoHS FCC
Hoog licht:

De Optische Vezelplc van FTTX Splitser

,

De Optische Vezelplc van CATV Splitser

,

PLC van Sc UPC 1×32 Splitser

Productomschrijving

Optische Vezelplc de Doossc van de Splitserscassette/UPC, Laag de Toevoegingsverlies van 1×32 en Goede Uniformiteit

 

PLC de splitsers worden gekenmerkt als eenvormige breedbandmachtssplitsers/combines die uitzonderlijke uniformiteit van toevoegingsverlies kenmerken door alle kanalen in feite resulterend in praktische golflengteonafhankelijkheid over al transmissiegamma van 1260 tot 1650 NM.

PLC de splitsers zijn de beste keus voor grote verscheidenheid van telecommunicatie en sensortoepassingen. Gebaseerd op PLC (Vlaklightwave-Kring) technologie, PLC brengen de splitsers prestaties, optimaal grootte en kosten in evenwicht.


Cassettetype: geïnstalleerd in 19 duim standaardrek; in het huis van de vezeltak, wordt het installatieapparaat verstrekt in de doos van de optische vezeltelegrafische boeking; het takhuis, geïnstalleerde klant specificeerde materiaal.
 
Eigenschappen

1x4, beschikbare de configuraties van 1x8, van 1x16, van 1x32 en 1x64-

2x4, 2x8, 2x16, 2x32-beschikbare configuraties

Telcordia gr.-1209 & gekwalificeerde gr.-1221

Laag toevoegingsverlies, PDL, Achterbezinning

Hoge uniformiteit

Compact pakket
 
Toepassingen

PON- FTTX-Netwerken

CATV

Buiten Installatiemateriaal

De systemen van DWDM en CWDM-
 
Optische Specificaties

Parameter Eenheid Specificatie (p-Rang)
Kanaalnummer   1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
Verrichtingsgolflengte NM 1260~1650
Toevoegingsverlies (Max.) dB 4.3 7.4 10.7 13.9 17.2 21.5
Uniformiteit (Max.) dB 0,5 0,8 1.0 1.4 1.6 2.0
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5
Terugkeerverlies dB ≥50
Gerichtheid dB ≥50
Werkende Temperatuur -40~+85
Opslagtemperatuur -40~+85

 

Parameter Eenheid Specificatie (p-Rang)
Kanaalnummer   2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Verrichtingsgolflengte NM 1260~1650
Toevoegingsverlies (Max.) dB 4.3 7.6 11.0 14.8 17.9 21.5
Uniformiteit (Max.) dB 0,8 1.0 1.2 1.5 1.8 2.0
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5
Terugkeerverlies dB ≥50
Gerichtheid dB ≥50
Werkende Temperatuur -40~+85
Opslagtemperatuur -40~+85

Nota: Al gegevens omvatten hierboven geen schakelaars.

Het opdracht geven van tot Informatie

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Haven

Vezeltype

Input

Output

Vlechtlengte

Schakelaar

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0.5-2.0m, 0=Adapter, X=Others

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=NONE, X=OTHERS
 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd De Optische Vezelplc van FTTX CATV PLC van Splitserssc UPC 1×32 Splitser kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.