• De Vezelplc van PON FTTX 1650nm APC 1×16 van Splitserssc Laag Toevoegingsverlies
  • De Vezelplc van PON FTTX 1650nm APC 1×16 van Splitserssc Laag Toevoegingsverlies
  • De Vezelplc van PON FTTX 1650nm APC 1×16 van Splitserssc Laag Toevoegingsverlies
  • De Vezelplc van PON FTTX 1650nm APC 1×16 van Splitserssc Laag Toevoegingsverlies
  • De Vezelplc van PON FTTX 1650nm APC 1×16 van Splitserssc Laag Toevoegingsverlies
De Vezelplc van PON FTTX 1650nm APC 1×16 van Splitserssc Laag Toevoegingsverlies

De Vezelplc van PON FTTX 1650nm APC 1×16 van Splitserssc Laag Toevoegingsverlies

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certification and RoHS Compliant
Modelnummer: 1×16 PLC het Type van Splitserscassette

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10PCS
Verpakking Details: 1pcs/carton doos
Betalingscondities: Western Union, T/T
Levering vermogen: 90000pcs/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Haven: 1*16 plc splitser Pakket: Cassettetype PLC Splitser
Schakelaar: SC/UPC Golflengte: 1260-1650nm
Type: Distributiedoos Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Hoog licht:

De Vezelplc van PON FTTX Splitser

,

1650nm vezelplc Splitser

,

Sc-APC PLC Vezelcassette

Productomschrijving

Vezelplc het Type van Splitserscassette Sc/APC, 1×16 Gewaarborgde Prestatiesspecificatie en Hoge Betrouwbaarheid

 

PLC de splitsers zijn gebaseerd op de vlaktechnologie van de lightwavekring en hoge precisiegroepering. PLC de splitsers kunnen licht van één of twee vezels uniform verdelen of combineren in multi uitgaande vezels over een brede spectrale waaier met ultra-low toevoegingsverlies en laag polarisatie afhankelijk verlies. PLC de splitsers zijn hoogst compact en bieden uitstekende optische prestaties met hoge betrouwbaarheid aan. Deze splitsers zijn volledig volgzaam met Telcordia gr.-1209/1221 en zijn gewaarborgd voor prestaties in ruwe milieu's. Wij bieden momenteel configuraties tot 2 x 64 aan in zowel individuele delen als moduleversies.

Cassettetype: geïnstalleerd in 19 duim standaardrek; in het huis van de vezeltak, wordt het installatieapparaat verstrekt in de doos van de optische vezeltelegrafische boeking; het takhuis, geïnstalleerde klant specificeerde materiaal.
 
Eigenschappen
Laag toevoegingsverlies
Hoge maximummachtstolerantie
Uitstekende verdelende uniformiteit
Breedband Werkende golflengte
Compact ontwerp
Lage polarisatieonafhankelijke


Toepassingen

PON- FTTX-Netwerken

CATV

Buiten Installatiemateriaal

De systemen van DWDM en CWDM-
 
Optische Specificaties

Parameter Eenheid Specificatie (p-Rang)
Kanaalnummer   1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
Verrichtingsgolflengte NM 1260~1650
Toevoegingsverlies (Max.) dB 4.3 7.4 10.7 13.9 17.2 21.5
Uniformiteit (Max.) dB 0,5 0,8 1.0 1.4 1.6 2.0
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5
Terugkeerverlies dB ≥50
Gerichtheid dB ≥50
Werkende Temperatuur -40~+85
Opslagtemperatuur -40~+85

 

Parameter Eenheid Specificatie (p-Rang)
Kanaalnummer   2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
Verrichtingsgolflengte NM 1260~1650
Toevoegingsverlies (Max.) dB 4.3 7.6 11.0 14.8 17.9 21.5
Uniformiteit (Max.) dB 0,8 1.0 1.2 1.5 1.8 2.0
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB 0,2 0,3 0,3 0,3 0,3 0,5
Terugkeerverlies dB ≥50
Gerichtheid dB ≥50
Werkende Temperatuur -40~+85
Opslagtemperatuur -40~+85

Nota: Al gegevens omvatten hierboven geen schakelaars.
De Vezelplc van PON FTTX 1650nm APC 1×16 van Splitserssc Laag Toevoegingsverlies 0
Het opdracht geven van tot Informatie

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Haven

Vezeltype

Input

Output

Vlechtlengte

Schakelaar

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm Losse buis, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0.5-2.0m, 0=Adapter, X=Others

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=NONE, X=OTHERS
 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd De Vezelplc van PON FTTX 1650nm APC 1×16 van Splitserssc Laag Toevoegingsverlies kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.