Thuis Productenglasvezel-adapter

Van FTTX 10G Duplex Simplexlc OM3 Goede Betrouwbaarheid van de de Vezel de Optische Adapter

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Van FTTX 10G Duplex Simplexlc OM3 Goede Betrouwbaarheid van de de Vezel de Optische Adapter

China Van FTTX 10G Duplex Simplexlc OM3 Goede Betrouwbaarheid van de de Vezel de Optische Adapter leverancier

Grote Afbeelding :  Van FTTX 10G Duplex Simplexlc OM3 Goede Betrouwbaarheid van de de Vezel de Optische Adapter

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, ISO Certificate
Modelnummer: Simplex en Duplex de Vezel Optische Adapter van LC OM3

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: 50PCS/Blister doos
Levering vermogen: 90000PCS/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Kokermateriaal: Bronskoker, Zirconiumdioxyde Ceramische Koker Adapter: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, E2000
Kernen: Simplex, Duplex, Vierling Materiaal: Metaal, Plastiek
GLB kleur: Wit, rood -modus: singlemode, multimode

Van FTTX 10G Duplex Simplexlc OM3 Goede Betrouwbaarheid van de de Vezel de Optische Adapter 

Een grote oplossing wanneer u zich bij twee standaard multimode duplexlc-kabels van het vezelflard moet samen aansluiten. De koppeling is paneel-monteerbaar zodat kunt u het gebruiken waar al uw verbindingen toegankelijk zijn. Shuttered deur verhindert stof en puin tussen kabelruilmiddelen binnen te gaan. De aquakleur is indicatief van multimode vezel van OM3 en van OM4 Aqua die 50/125 laser geoptimaliseerde vezel is.

 

Eigenschappen

Laag insertionalverlies en achterbezinningsverlies

Hoge precisiegroepering

Gebruik in Single-mode of Multimode toepassingen

Keus van huisvestingsmateriaal en kokermateriaal

ISO9001: 2008, ROHS-naleving

 

Toepassing

Locale area networken (LANs)

Telecommunicatienetwerken

Metro netwerken

Gegevens - verwerkingsnetwerken

Industrieel en militair

Gebouwinstallaties

Het netwerktransmissie van de vezel optisch abonnee/omschakelingsmateriaal

CATV

Actieve apparatenbeëindiging

Industrieel, militair en medisch

 

Specificatie

Parameter Eenheid LC, SC, FC, ST
SM MM.
PC UPC APC PC
(Typisch) toevoegingsverlies dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30
Ruilbaarheid dB ≤0.2
Herhaalbaarheid dB ≤0.2
Duurzaamheid Tijd >1000
Werkende Temperatuur °C -40~75
Opslagtemperatuur °C -45~85

 

Concurrentievoordelen

1.Fiber adapterfabrikant, leveringsoem, ODM
2.Quality certificatie: ISO9001: 2008, ROHS
. geavanceerd technisch 3, professionele en uitstekende verkoopteam, efficiënte en gezond beheer
4.Focable genoemd geworden fabrikant van de vezel optische adapter voor de uitstekende productenkwaliteit, concurrerende prijzen, snelle levering en de goede dienst

Van FTTX 10G Duplex Simplexlc OM3 Goede Betrouwbaarheid van de de Vezel de Optische Adapter

Vezel Optische Adapter, Optische Vezeladapter, Vezel Optische Koppeling

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)