Thuis ProductenFiber Optic Patch Panel

De Cassette 12Core van LGX MPO met het Flardkoord van MPO- LC voor Vezeltelecommunicatie

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

De Cassette 12Core van LGX MPO met het Flardkoord van MPO- LC voor Vezeltelecommunicatie

China De Cassette 12Core van LGX MPO met het Flardkoord van MPO- LC voor Vezeltelecommunicatie leverancier

Grote Afbeelding :  De Cassette 12Core van LGX MPO met het Flardkoord van MPO- LC voor Vezeltelecommunicatie

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, ISO Certificate
Modelnummer: MPO-Cassette 12 Kern

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 50st
Verpakking Details: 1pcs/box
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 5000PCS/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
het rek zet op: LGX-type het rek zet cassette op Materiaal: Koud staal
Poort: 12 haven Connector: LC-connector

De Cassette 12Core van LGX MPO met het Flardkoord van MPO- LC voor Vezeltelecommunicatie

 

MPO-de cassette wordt ontworpen om het vezelnetwerk toe te laten om worden geïnstalleerd andconnected in de korte mogelijke tijd.  Alle componenten zijn pre-assembled en gemakkelijk om samen worden geïnstalleerd.  En het is een perfecte oplossing voor optische vezelinstallaties en beheer. Het is geschikt voor mpo-LC, mpo-Sc, mpo-MTRJ cassettetype, 12cores of 24cores.

 

Eigenschappen                                           
Hoog terugkeerverlies, Laag toevoegingsverlies
Gemakkelijk te werken en te installeren
Compact ontwerp, tot 12 vezellint
Volledig het netwerkprotocollen van de steunhoge snelheid
Component van ruimtebesparend systeemontwerp

 

Toepassingen
1. CATV, LAN
2. Actieve apparatenbeëindiging
3. Telecommunicatienetwerken
4. Gigabittoepassingen (ATM, Ethernet)

 

Specificaties

Punt

SM APC

SM PC

DE HEREN PC

Toevoegingsverlies

≤0.4dB

 ≤0.4dB

 ≤0.3dB

Terugkeerverlies

≥60dB

≥50dB

≥20dB

Werkende Temperatuur

– 40 °C aan +75 °C

Duurzaamheid

≤0.3 dB typische verandering, 500 matings

Werkende Golflengte

SM=1310 & 1550nm, MM=850nm

 

De Cassette 12Core van LGX MPO met het Flardkoord van MPO- LC voor Vezeltelecommunicatie

 

 

Comité van het vezel het Optische Flard, het Comité van het Optische Vezelflard, ODF, Kader van de Vezel het Optische Distributie

 

 

 

 

 

 

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)