Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke FC-Demper 10db 3db 5db 7db Rohs/ISO-Certificaat

China Foc Communication CO.,LTD certificaten
China Foc Communication CO.,LTD certificaten
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke FC-Demper 10db 3db 5db 7db Rohs/ISO-Certificaat

China Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke FC-Demper 10db 3db 5db 7db Rohs/ISO-Certificaat leverancier
Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke FC-Demper 10db 3db 5db 7db Rohs/ISO-Certificaat leverancier

Grote Afbeelding :  Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke FC-Demper 10db 3db 5db 7db Rohs/ISO-Certificaat

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, ISO Certificate
Modelnummer: FC/APC vezel Optische Demper

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
vermindering: 3dB, 5dB, 7dB, 10dB Connector: FC/APC
Type: Mannetje aan wijfje -modus: Singlemode
Hoog licht:

variable optical attenuator

,

multimode attenuator

Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke FC-Demper 10db 3db 5db 7db Rohs/ISO-Certificaat

FC worden de vezel Optische Dempers gebruikt in de vezel optische mededelingen om de optische vezelmacht te verminderen. Het mannetje aan vrouwelijke demper FC/UPC, SC/UPC, LC/UPC, ST/UPC, MU/UPC, FC/APC, SC/APC, LC/APC is beschikbaar allen. Het het meest meestal type is vrouwelijk aan mannelijke stoptype vezel optische demper, heeft het de optische vezelschakelaar aan één kant en de overkant is een vrouwelijke optische adapter van de typevezel, naam van de vezel is de optische demper gebaseerd op het schakelaartype en het verminderingsniveau.

 

Heeft de vezel optische demper adaptertype en stoptype. Met inbegrip van FC, Sc, ST, LC, MU, voldoen E2000 enz. aan het verzoek van EUROPA ROHS. De goede verlieswaarde kan optische macht aan gewenste niveaus aanpassen.


Eigenschappen
Professionele Fabrikant
De waarde van de hoge precisievermindering
Precisiecontrole van verminderingswaaier
Brede verminderingswaaier
Precisie ceramische metalen kap
Plastiek of metaalhuisvestingsmateriaal
FC, SC, ST, FACULTATIEVE LC…

 

Toepassing
Vezel optisch telecommunicatiesysteem
Vezel optische CATV
Vezel optische sensor
Het testen materiaal

 

Specificaties

Werkende Golflengte

SM: 1200-1600nm of 1310nm, 1550nm

MM.: 850nm, 1300nm

Terugkeerverlies

≥55dB (UPC)

≥65dB (APC)

Verminderingsnauwkeurigheid

±0.5dB (1-10dB)

±1.0dB (11-30dB)

Polarisatie Afhankelijk Verlies Minder dan 0.2dB
Maximum Optische Inputmacht 200mW
Werkende Temperatuurwaaier -40~80℃

 

Singlemode Mannetje aan Vrouwelijke FC-Demper 10db 3db 5db 7db Rohs/ISO-Certificaat 0

Vezel Optische Demper, Optische Vezeldemper, Vezeldempers

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)