Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische Demper LC om Signaalmacht voor Vezelnetwerken te verminderen

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische Demper LC om Signaalmacht voor Vezelnetwerken te verminderen

China Mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische Demper LC om Signaalmacht voor Vezelnetwerken te verminderen leverancier

Grote Afbeelding :  Mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische Demper LC om Signaalmacht voor Vezelnetwerken te verminderen

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, ISO Certificate
Modelnummer: LC Fiber Optic Attenuator

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
Levertijd: 3-5 werkdagen
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
vermindering: 0dB aan 25dB Connector: LC
Type: Mannetje aan wijfje -modus: singlemode, multimode

Mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische Demper LC om Signaalmacht voor Vezelnetwerken te verminderen

LC worden de vezel optische dempers gebruikt om signaalmacht van de output van lichtbronnen en elektro-aan-optische convertors te verminderen. Zij kunnen ook worden gebruikt om het dynamische bereik van photosensors en fotodetectors te bevestigen. De dempers kunnen door single-mode en multi-mode optische kabels worden gebruikt.

 

FOC-de MEDEDELING Co., Ltd verstrekt etc. FC-dempers, LC-vezeldempers, Sc-vezel optische dempers, de optische vezeldempers van LC.

 

Toepassingen

Telecommunicatienetwerken

Informatienetten

Video & CATV

 

Eigenschappen

Volgzame Bellcore

Golflengteonafhankelijke (DWDM)

Duurzaamheid (goed over 100mW)

Eenvoudige en Betrouwbare Structuur

 

Specificaties

Punt Specificaties
Bandbreedte 1250nm~1625nm
Centrumgolflengte 1310 NM en 1550 NM
Verminderingstolerantie (dB) ±1.0dB (1-10dB), typische norm
±10% (11-25dB), typische norm
±0.5dB (1-10dB), typische premie
±5% (11-25dB), typische premie
Terugkeerverlies RL>=50dB (UPC) RL >= 60dB (APC)
PDL <0>
Werkende Temperatuur -40℃~+75℃
Opslagtemperatuur -40℃~+75℃
 

Het opdracht geven van tot Informatie

Vermindering

01:1dB, 02: 2dB, 03:3dB, 30:30 dB

Type

Mannetje aan Wijfje, Wijfje aan Wijfje

Schakelaartype

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, X=Others

 

Mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische Demper LC om Signaalmacht voor Vezelnetwerken te verminderen

Vezel Optische Demper, Optische Vezeldemper, Vezeldempers

 

 

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)