Thuis ProductenDe Multiplextelegraaf van de golflengteafdeling

De hoge WDM van de Kanaalisolatie Schakelaar van Sc/UPC voor Vezel Optische Versterker

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

De hoge WDM van de Kanaalisolatie Schakelaar van Sc/UPC voor Vezel Optische Versterker

China De hoge WDM van de Kanaalisolatie Schakelaar van Sc/UPC voor Vezel Optische Versterker leverancier

Grote Afbeelding :  De hoge WDM van de Kanaalisolatie Schakelaar van Sc/UPC voor Vezel Optische Versterker

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certificate and RoHS
Modelnummer: 1310/1550nm WDM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/blister doos
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 10000pcs/month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
golflengte: 1310nm en 1550nm Connector: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC, ST
Type vezel: 250um, 900um, 2mm, 3mm Vezel lengte: 1m, 2m, of vanaf klantenverzoek

De hoge WDM van de Kanaalisolatie Schakelaar van Sc/UPC voor Vezel Optische Versterker

De Multiplextelegraaf (WDM) van de golflengteafdeling is het apparaat dat veelvoudige optische maser gebruikt om multistraal van verschillende golflengten van lasertechnologie door één enkele vezel over te brengen. Elk signaal wordt overgebracht in zijn uniek kanaal na de gemoduleerde gegevens (tekst, stem, video etc.). WDM kan de bestaande vezelinfrastructuur voor telefoonbedrijven en andere exploitanten verhogen.

 

Van DWDM (dichte golflengteafdeling die simultaan overseinen) het systeem kan meer dan 150 verschillende gelijktijdig overgebrachte golflengten van lichtstraal, en elke die straal steunen bij 10Gb/s-datasnelheden een hoogtepunt wordt bereikt. Dit systeem verstrekt gegevenstransmissie meer dan 1Tb/s-tarief maar de kabel is kleiner dan een menselijk haar.

 

Golflengteafdeling het simultaan overseinen technologie als systeemconcept, zijn er 3 wijzen, golflengteafdeling het simultaan overseinen bij de golflengte van 1310 NM en 1550 NM-, CWDM (Ruwe Golflengteafdeling die simultaan overseinen) en DWDM (Dichte Golflengteafdeling die simultaan overseinen).

 

Eigenschappen

Laag toevoegingsverlies

Brede pasband

Hoge kanaalisolatie

Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid

Epoxy vrij op optische weg

 

Toepassingen

Lijn controle

WDM netwerk

Telecommunicatie

Cellulaire Toepassing

Vezel optische versterker

Toegangsnetwerk

 

Specificaties

Werkende golflengte (NM)

1260~1620

De Nauwkeurigheid van de centrumgolflengte (NM)

±0.5

Kanaal het Uit elkaar plaatsen (NM)

20

Kanaalpassband (@-0.5dB-bandbreedte) (NM)

>13

Toevoegingsverlies (dB)

Wijs op kanaal

≤0.6

Ga kanaal over

≤0.4

De variatie van het toevoegingsverlies (dB)

<0.3

Kanaalrimpeling

<0.3

Isolatie (dB)

Aangrenzend

>30

Niet aangrenzend

>40

De temperatuurgevoeligheid van het toevoegingsverlies (dB/℃)

<0.005

Polarisatie afhankelijk verlies (dB)

<0.1

De verspreiding van de polarisatiewijze (ps)

<0.1

Gerichtheid (dB)

>50

Terugkeerverlies (dB)

>45

Maximummacht behandeling (mw)

300

Werkende Temperatuur (℃)

-20~+70

Opslagtemperatuur (℃)

-40~+85

Pakketdimensie (mm)

¢5.5*L34 (L38 voor de losse buis van 900um)

Nota: Al gegevens omvatten hierboven geen schakelaars.

 

Het opdracht geven van tot Informatie

CWDM

 

 

 

 

 

 

Kanaal het Uit elkaar plaatsen

Paskanaal

Vezeltype

Vezellengte

Schakelaar

 

C=CWDM net

 

 

 

 

 

27=1270nm

......

47=1470nm

49=1490nm

......

61=1610nm

1=Bare vezel

2=900um losse buis

1=1m

2=2m

3=Customized

0=None

1=FC/APC

2=FC/PC

3=SC/APC

4=SC/PC

5=ST

6=LC

 

De hoge WDM van de Kanaalisolatie Schakelaar van Sc/UPC voor Vezel Optische Versterker

 

Wij kunnen WDM met inbegrip van het volgende veroorzaken:

CWDM-apparaat, CWDM-module, 1310/1550 Filterwdm, 1310/1490/1550nm-Filterwdm, 850/1310nm-Filterwdm, 980/1550nm-Filterwdm

DWDM-apparaat, de Module van 100G DWDM, de Module van 200G DWDM

OADM-Module (voeg/Daling toe)

Thermische AWG-Module, Athermal AWG-Module

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)