• FTTH-APC van Sc van de Vezel Optische Vlecht met Binnen de Kabel Hoge Stabiliteit van FTTH
FTTH-APC van Sc van de Vezel Optische Vlecht met Binnen de Kabel Hoge Stabiliteit van FTTH

FTTH-APC van Sc van de Vezel Optische Vlecht met Binnen de Kabel Hoge Stabiliteit van FTTH

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO, RoHS Compliant
Modelnummer: De Vezel Optische Vlecht van Sc SM FTTH

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/blister doos
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Kabel: Pvc, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel Kernen: Simplex, Duplex, 2core, 4core, 6core, 8core, 12core, 24core
vezel: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 Buitendiameter: 0.9mm, 1.6mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm
Connector: FC, FC/APC, SC, SC/APC, LC, LC/APC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO Lengte: 1M, 2M, 3M, 5M of vanaf klantenverzoek
Hoog licht:

schakelaar van de vezel de optische vlecht

,

optische vezel pigtail

Productomschrijving

FTTH-APC van Sc van de Vezel Optische Vlecht met Binnen de Kabel Hoge Stabiliteit van FTTH

FTTH-is de vezel die optische vlecht een stuk van FTTH-kabel met schakelaars slechts in één kant wordt geassembleerd. En de overkant heeft geen schakelaars. Dan wordt de overkant gewoonlijk verbonden met andere vezel optische kabel. Het is preinstalled in de vezel optische einddoos, ODF, vezel optische gezamenlijke sluiting om de apparatuur aan te sluiten.  Er zijn enige wijze en multimode vlechten, is de golflengte van enige wijzevlecht 1310/1550nm en de kleur is geel in gemeenschappelijk. Als multimode vezel optische vlecht, de kleur oranje is. Wij verstrekken ook niet beklede vezel optische vlecht en beklede vlechten.

 

Zijn de vlecht van de doorbraak optische vezel, de distributievlecht en de vlechten van de lintventilator uit ook beschikbaar.

Het klantenetiket en OEM het ontwerp kunnen vanaf verzoek worden veroorzaakt.

 

Eigenschappen
Het simplex, en de multi-vezelassemblage zijn beschikbaar

PC of APC eindigt
Volgzaam met Telcordia-gr.-326-KERN specificatie
Toepasselijke schakelaar: FC, SC, ST, LC…
Kabelmateriaal: PVC, LSZH,

Vezeltype: SM, DE HEREN FACULTATIEF OM1, OM2 OF OM3
Kabelgrootte: Φ 0.9mm, Φ 2.0mm, Φ 3.0mm

 

Toepassingen

De hoge transmissie van bitrategegevens

Vezeloptische communicatienetwerken

Testend instrument

Actieve apparatenbeëindiging

CATV, LAN, MENS, WAN, test en meting

FTTX

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Vezelwijze Singlemode (9/125um G652D/G657/G655) of Multimode (62.5/125um OM1, OM2, OM3, OM4)
Vezeltelling Simplex, Duplex of 4, 6, 8, 12, 24, 48 kernen zijn beschikbaar
Kabeldiameter 0.9mm/1.2mm/1.6mm/1.8mm/2.0mm/3.0mm enz.
Kabeljasje PVC, LSZH, OFNR, OFNP
Kabelkleur SM-geel, OM1/OM2-Sinaasappel, groene, OM4-Purpere of OEM OM3-Aqua kleur
Kabellengte (M) Aangepast
Schakelaartype LC, SC, FC, ST, MU, MTRJ, MPO, SMA, D4 EN ANDEREN
Metalen kap Ceramische die/Zirconiumdioxydemetalen kap, in China of Japan wordt gemaakt
Pools/Endface PC, UPC, APC
Het huisvesten/laarskleur (Blauw/Beige/Groene) norm of OEM kleur
Verpakking Multi-piece of ééndelige beschikbare type, normaal polybag+carton-doos, kan worden aangepast

FTTH-APC van Sc van de Vezel Optische Vlecht met Binnen de Kabel Hoge Stabiliteit van FTTH 0

 

Vezel Optische Vlecht, Optische Vezelvlecht, Vezelvlecht, Vezelvlechten

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd FTTH-APC van Sc van de Vezel Optische Vlecht met Binnen de Kabel Hoge Stabiliteit van FTTH kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.