Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

SM/MM ruw lc-LC 2 het Flardkoord van de Vezelcpri Vezel

China Foc Communication CO.,LTD certificaten
China Foc Communication CO.,LTD certificaten
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

SM/MM ruw lc-LC 2 het Flardkoord van de Vezelcpri Vezel

China SM/MM ruw lc-LC 2 het Flardkoord van de Vezelcpri Vezel leverancier
SM/MM ruw lc-LC 2 het Flardkoord van de Vezelcpri Vezel leverancier SM/MM ruw lc-LC 2 het Flardkoord van de Vezelcpri Vezel leverancier SM/MM ruw lc-LC 2 het Flardkoord van de Vezelcpri Vezel leverancier

Grote Afbeelding :  SM/MM ruw lc-LC 2 het Flardkoord van de Vezelcpri Vezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Modelnummer: FTTA-Flardkoord lc-LC 2F

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/pe zak
Levertijd: 3-5days
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Vezeltype: G.652D, G.657A, G.655, SM OF MM. Kabelmateriaal: LSZH, TPU
Kabeldiameter: 2.0mm, 0.9mm Schakelaar: SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC
Kernen: 4 kern Lengte: 1M, 2M, 3M, 5M of vanaf klantenverzoek
Gepantserd: Niet gepantserd, gepantserd Kwaliteitscontrole: 100% test alvorens te verschepen
Hoog licht:

lc lc optical fiber patch cord

,

4 core fiber optic patch cable

Lc-LC het Koordftta Openluchtip67 Waterdichte GYFJH Kabel 4 van het Vezelflard Vezel

 

Kabels van het de vezelflard van FTTA de verre optische met duplexde vezelkabel van de basisstation verre transmissie worden gebruikt voor FTTA-Vezel aan de antenne en de testverslagen ontmoet de 326-kern van de kerngr. van ROHS en van de Klok standars

 

FOC-de MEDEDELING biedt Vezel aan de antenne aan de verre kabel van het basisstationflard, uit Duplexlc met amored buitenhuisvesting om ruwe milieuvoorwaarden te weerstaan wanneer wordt gebruikt in openluchttoepassing, duplex ronde verre transmittion openluchtkabel (water blokkerende aramid garens en UV bestand zwart uit jasje), soms met het trekken van oog bestaat. Haar open waterdicht schot van LC voor gemakkelijke toegang tot SFP-Module om de singal weg van BBU aan RRU te realiseren.

 

Eigenschappen
Typisch Voordeel
Waterdicht en corrosiebestendig
Installable gebied -
Gepantserde Staalbuis voor Knaagdierweerstand
Met de Grote Transmissie van Capaciteitsgegevens
Laag Toevoegingsverlies en Hoog Terugkeerverlies

 

Toepassingen
3G, het basisstation van 4G
BBU, RRU, RRH, LTE
FTTA, FTTP, FTTX, WIMAX
Militair, Mijnbouw en scheepsboord
Ruimte en Defensie
Horizontale en Verticale Aanleg van kabelnetten


Prestatiesparameters

Schakelaar Beëindig A LC, FC, SC, ST
Beëindigen B LC, FC, SC, ST
Kabeldiameter (mm) 7.0
Materiaal van jasje LSZH-Zwarte
Vezelkern 2 of 4
Wijze Singlemode Multimode
Werkende Golflengte (NM) 1310/1550 850/1310
Polishment UPC APC UPC
Toevoegingsverlies (Max.dB) 0,3 0,3
Terugkeerverlies (Min.dB) 50 35
Uitwisselbaarheid (Max. dB) 0,2
Duurzaamheid (Max. dB) 0,2
Herhaalbaarheid (Max. dB) 0,1
Werkende Temperatuur (℃) -40~+85
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85

 

SM/MM ruw lc-LC 2 het Flardkoord van de Vezelcpri Vezel 0

SM/MM ruw lc-LC 2 het Flardkoord van de Vezelcpri Vezel 1

 

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)