Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Van het de Vezel Optische Flard van Sc FC LC ST Koord 9/125um Duplexcorning Vezel voor LAN

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Van het de Vezel Optische Flard van Sc FC LC ST Koord 9/125um Duplexcorning Vezel voor LAN

China Van het de Vezel Optische Flard van Sc FC LC ST Koord 9/125um Duplexcorning Vezel voor LAN leverancier

Grote Afbeelding :  Van het de Vezel Optische Flard van Sc FC LC ST Koord 9/125um Duplexcorning Vezel voor LAN

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Modelnummer: Koord van het de Vezelflard van SC/UPC SM het Duplex

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
Levertijd: 3-5 dagen
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: SM, OM1, OM2, OM3, OM4 kabelmateriaal: Pvc, LSZH, OFNP, OFNR, Hytrel
Kabeldiameter: 0.9mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm Connector: SC/APC, SC/UPC, FC/APC, FC/UPC, LC/APC, LC/UPC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ
Kernen: Simplex, Duplex, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores, 24cores, 48cores Lengte: 1M, 2M, 3M, 5M of vanaf klantenverzoek

Van het de Vezel Optische Flard van Sc FC LC ST Koord 9/125um Duplexcorning Vezel voor LAN 
Koord FC/UPC-FC/UPC van het vezel het optische flard,
SCHAKELAARtype, FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, E2000, MPO
Als multimode, kan OM1 62.5/125um, OM2 50/125um, OM3, OM4-vezel worden gekozen.
Als kan de enige wijze, G.652D, G.655, G.657-vezel worden gekozen.
Voor kernen, zijn er simplex, duplex, 4core, 6core, 8core, 12core, 24core
Voor kabeljasje, pvc, LSZH, Pu, OFNP, OFNR
Voor kabelkleur, gele SM, kan de MM.sinaasappel, andere kleuren ook op verzoek beschikbaar zijn
De enige optische het flardkoorden van de wijzevezel kunnen worden gebruikt om te kruisen verbinden flardpanelen. Aangezien de schakelaarstijlen evolueerden worden de hybride kabels populairder.
 
Eigenschappen
Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
Hoge dichte verbinding, gemakkelijk voor verrichting
Hoge geloofwaardigheid en stabiliteit
Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid
 
Toepassingen
Locale area networken (LANS)
Gegevens - verwerkingsnetwerken
Gebouwinstallaties
Actieve Apparatenbeëindiging
FTTX
Vezel Optische Telecommunicatie
Testende Instrumenten
 
Specificaties

parameter

eenheid

Koord van het vezel het optische flard

MM.

PC

(Typisch) toevoegingsverlies

dB

≤0.3

Terugkeerverlies

dB

≥20

Golflengte

NM

850,1310

Ruilbaarheid

dB

≤0.2

Trilling

dB

≤0.2

Werkende Temperatuur

°C

-40~80

Opslagtemperatuur

°C

-40~80

Koorddiameter

mm

Φ3.0


Het opdracht geven van tot informatie

Interface

Schakelaar

Lengte

Buitendiameter

Kleur van jasje

Type van jasje

Vezeltype

Kernen

P-PC

Fc-FC

1M

0.9mm

B-zwarte

P-pvc

SM

Simplex

U-UPC

Sc-Sc

3M

1.6mm

Y-geel

L-LSZH

MM. 50/125um

Duplex

A-APC

Lc-LC

5M

1.8mm

W-wit

PE

MM. 62.5/125um

4cores

 

St-ST

10m

2.0mm

X-aangepast

X-aangepast

DE HEREN OM3

6cores

 

Mu-MU

Aangepast

3.0mm

 

 

 

8cores

 

Mtrj-MTRJ

 

Aangepast

 

 

 

12cores

 

E2000-E2000

 

 

 

 

 

12cores

 

DIN

 

 

 

 

 

Aangepast

 

Aangepast

 

 

 

 

 

 

 
Waarom kiest u FOCABLE?
1.We zijn vervaardiging, fabriek, zodat hebben wij de capaciteit van massaproduktie en wij kunnen aan het klant dringende het verschepen verzoek voldoen.
2. OEM en ODM de orde is facultatief.
Wij verstrekken Flardkoorden, FC/LC/SC/ST-schakelaars, PC/UPC/APC, Simplex/duplex, de aangepaste lengten van OM3 0.9/2.0/3.0mm volgens uw vereisten, en passen beschikbare verpakking aan.
3. Hoog - kwaliteitsproducten. Alle die delen door FOC MEDEDELING Co., Ltd worden verkocht ontmoeten alle vervaardigingspecificaties en dragen 12 maanden garantie. Sommige aangepaste producten konden tot drie jaar dragen garantie. Wij testen elk stuk vezel optische producten alvorens om de flardkoorden, PLC Splitsers te verschepen ervoor te zorgen kunnen in uw systeem zonder problemen werken.
4.Good verpakking. Wij pakken de flardkoorden in PE zak in of verschroeien per stuk en geven de klantentevredenheid op de verpakking. Wij kunnen de goederen op het verzoek van de klant ook inpakken.
5. Snelle levering. De verschepende goederen op tijd en waarborgen om aan de behoeften op levertijd te voldoen.
6. Om de tevredenheid van klanten te bereiken, stemmen wij zelfs ééndelige steekproeforde ermee in.
7. Snelle Reactie binnen 24hours. Om het even welk probleem, gelieve ons onmiddellijk te contacteren en wij zullen u antwoord onmiddellijk geven.
 
Van het de Vezel Optische Flard van Sc FC LC ST Koord 9/125um Duplexcorning Vezel voor LAN
 
Koord van het vezel het Optische Flard, het Koord van het Optische Vezelflard, Vezel Optische Assemblage, Vezelverbindingsdraden

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)