Thuis ProductenSFP Transceiver

2.15 Gbps multimode SFP vezelzendontvanger voor FTTX, 550M Transmissieafstand

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

2.15 Gbps multimode SFP vezelzendontvanger voor FTTX, 550M Transmissieafstand

China 2.15 Gbps multimode SFP vezelzendontvanger voor FTTX, 550M Transmissieafstand leverancier

Grote Afbeelding :  2.15 Gbps multimode SFP vezelzendontvanger voor FTTX, 550M Transmissieafstand

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, ISO Certificate
Modelnummer: 2.15G SFP-Zendontvangermm.

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Verpakking Details: 1pcs/box
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 5000PCS/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: 2.15G SFP-Zendontvangermm. Afstand: 550M transmissie met multimode vezel
vezel: Multiwijzevezel Connector: De industrie-standaard optische schakelaar van LC

2.15 Gbps multimode SFP vezelzendontvanger voor FTTX, 550M Transmissieafstand

De zendontvangers van 2.125Gbps 850nm SFP zijn de kleine zendontvanger van (SFP) van de vormfactor pluggable compatibel met multisourcing overeenkomst (MSA). Het is geschikt voor multimode vezel (MMF) mededelingen in de Vezelkanaal van 1G/2G Ethernet en 1.06Gbps-.

 

Deze zendontvangers zijn Klasse 1 Laserproducten aan FDA-verordeningen voldoet. Ontmoet Klasse 1 oogveiligheidsvoorschriften van EN 60825 en de elektrische veiligheidvereisten van EN 60950.

 

Eigenschappen
Tot 2.125Gbps-gegevens - verbindingen
550m, 2km met 50/125um 2000MHz MMF
de laser van 850nm VCSEL
Digitale Kenmerkende Monitor DDM
Duplexlc-Schakelaar
Heet-pluggable SFP-voetafdruk
Kies 3. 3V-voeding uit
Werkende temperatuur Ref.to die tot Informatie opdracht geven
RoHS

Toepassingen
1.25Gbps 1000Base-SX
1G/2G vezelkanaal

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Artikelnummer.

Datasnelheid

DDM

Golf

Vezeltype

Dist.

Temperaturen.

Optische Interface

FOCSFP85GESXD

2.125Gbps

ja

850nm

MMF

550m

-5~85℃

LC

FOCSFP85GESX

2.125Gbps

nr

850nm

MMF

550m

-10~85℃

LC

FOCSFP85GESXDI

2.125Gbps

ja

850nm

MMF

550m

-40~85℃

LC

FOCSFP85GESXD-2K

2.125Gbps

ja

850nm

MMF

2km

-10~85℃

LC

Wij bieden etiketoem ontwerp en druk aan.

 

2.15 Gbps multimode SFP vezelzendontvanger voor FTTX, 550M Transmissieafstand

 

Vezel Optische Zendontvanger, Optische Vezelzendontvanger, SFP MM. Zendontvanger, SFP-Zendontvanger

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)