Thuis ProductenSFP Transceiver

Compacte Optische SFP-Zendontvanger

China Foc Communication CO.,LTD certificaten
China Foc Communication CO.,LTD certificaten
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Compacte Optische SFP-Zendontvanger

China Compacte Optische SFP-Zendontvanger leverancier
Compacte Optische SFP-Zendontvanger leverancier

Grote Afbeelding :  Compacte Optische SFP-Zendontvanger

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: RoHS Compliant, ISO Certificate
Modelnummer: SFP-Zendontvanger 2KM Bidi SM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Verpakking Details: 1pcs/box
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 5000PCS/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type: SFP-pakket met LC-schakelaar Afstand: Tot 120Km transmissie met single-mode vezel
vezel: Enige Wijzevezel Connector: De industrie-standaard optische schakelaar van LC

Compacte Optische SFP-Zendontvanger 1.25G Singlemode Bidi 2KM 10KM 20KM

Bidi snel en gigabit ethernet SFP-de zendontvanger zijn een compacte optische die zendontvanger, module in optische mededelingen voor zowel telecommunicatie als gegevens tweerichtings communicatie toepassingen wordt gebruikt. Wij bieden de zendontvangers van BIDI aan SFP die afstanden van 10KM tot 120KM bereiken.

 

1000M 1.25G Ethernet SFP BiDi 1000BASE TX1310nm RX1550nm 2km, DDM/DOM, Enige Vezel SMF, goede prijs, 3year-garantie, grote voorraad, compatibel met CISCO, H3C, HUAWEI, ALCATEL, JENEVERBES, EXTREME enz. Het product is volgzaam en loodvrije RoHS

 

Eigenschappen

Tot 1.25Gbps

1550nm DFB

Simplexlc

2KM op 9/125um SMF

Enige 3.3V-voeding en TTL-logicainterface

De heet-pluggable SFP-interface van de voetafdruk simplexsc/lc schakelaar

Klasse 1 FDA en iec60825-1 Volgzaam Laserveiligheid

Volgzaam met de specificatie van SFP MSA

Volgzaam met digitale kenmerkende monitorinterface sff-8472

Werkende gevaltemperatuur standaard0℃~+70℃

3.3V, machtsconsumptie < 1W="">

DDM/DOM op klant

 

Toepassing

1.25G-1000Base Ethernet

Gigabit Ethernet

Vezelkanaal

Andere Optische Verbindingen

 

Specificaties

Vormfactor

SFP Bidi

Afstand

2KM

Protocol

1.25G-1000Base Ethernet

(Maximum) datasnelheid

1.25Gbps

De lage Temperatuur van het Beëindigengeval (℃)

-40℃

De hoge Temperatuur van het Beëindigengeval (℃)

85℃

Diagnostiek

Zonder DDM/DOM

Met DDM/DOM

Zender & Macht uit

BOSA DFB, Steenbolk -5~0dB

Ontvanger & Betekenis

BOSA-SPELD, Speld >-20dBm

Voltagelevering

3.3

Schakelaar

LC simplex

RoHS

Ja

Certificatie

CE-FCC

 

Compacte Optische SFP-Zendontvanger 0

 

Vezel Optische Zendontvanger, Optische Vezelzendontvanger, 1x9-Zendontvanger, SFP-Zendontvanger
 

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)