Thuis ProductenGlasvezelconnector

Simplex de Optische Vezelschakelaar van FC/APC voor Communicatienetwerk

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Simplex de Optische Vezelschakelaar van FC/APC voor Communicatienetwerk

China Simplex de Optische Vezelschakelaar van FC/APC voor Communicatienetwerk leverancier

Grote Afbeelding :  Simplex de Optische Vezelschakelaar van FC/APC voor Communicatienetwerk

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certificate, RoHS Compliant
Modelnummer: FC/APC vezel Optische Schakelaar 3.0mm

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: 100ST/TAS
Levering vermogen: 900000PCS/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar Buitendiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm Connector: FC, SC, ST, LC, SMA, E2000, MPO, MTRJ
Oppoetsend Type: UPC, APC Kernen: Simplex, Duplex
vezel: SM, MM.-OM1, MM.-OM2, MM.-OM3, MM.-OM4 Materiaal: Plastic Huisvesting, Metaalhuisvesting

Simplex de Optische Vezelschakelaar van FC/APC voor Communicatienetwerk

FC zijn de vezel optische schakelaars slechts simplex, screw-on mechanisme. Beschikbaar op enige wijze en multimode.

FC die de schakelaar heeft een 2.5mm metalen kap (van ceramische (zirconiumdioxyde wordt gemaakt) of roestvrije legering). Het wordt specifiek ontworpen voor telecommunicatietoepassingen en verstrekt niet optisch prestaties losmaak. Ontworpen met een ingepaste koppeling voor duurzame verbindingen. Het is de populairste enige wijzeschakelaars vele jaren geweest.

FC de optische vezelschakelaar is een opnieuw te gebruiken passieve component die in vezel en Kabelverbinding zou kunnen worden toegepast. Zij worden wijd gebruikt in ODF, ODN, PON enz.

FC was de eerste optische vezelschakelaar om een ceramische metalen kap te gebruiken, maar in tegenstelling tot plastic gebouwde Sc en LC, gebruikt het een rond die screw-type onderdeel van vernikkeld of roestvrij staal wordt gemaakt. Het gezicht van het schakelaareind baseert zich op een groeperingssleutel voor correcte toevoeging en in de adapter/de hefboom gebruikend een ingepaste ring dan aangehaald. Ondanks de extra ingewikkeldheid zowel in productie als installatie, is het nog de schakelaar van keus voor nauwkeurige meetapparatuur zoals OTDRs.

Aanvankelijk bestemd voor datacoms en telecommunicatietoepassingen, heeft zijn gebruik sinds de introductie van Sc en LC verminderd. Deze leveren gelijkaardige prestaties aan FC maar allebei hebben minder dure componenten en zijn sneller te verbinden. Nochtans, maakt de screw-on ring van FC het bijzonder in hoge trillingsmilieu's efficiënt ervoor zorgen, die dat de metalen kap met veerwerking stevig wordt gekoppeld.

FOC-DE MEDEDELING CO., LTD VERSTREKT ETC. SC, LC, ST, FC, MU, MTRJ, E2000, MPO, MTP, SMA, DIN, D4-SCHAKELAARS.

 

Eigenschappen

Ingepast, zeer belangrijk-georiënteerd het koppelen mechanisme dat hoogst herhaalbare, met beperkte verliezen verbindingen toestaat

Simplex, duplex en multi-vezelassemblage beschikbaar in norm en douane

PC of APC eindigt

Volgzaam met Telcordia-gr.-326-KERN specificatie

 

Toepassingen
Telecommunicatienetwerken
Passieve Optische Netwerken (PON)
Locale area networken (LAN)
CATV-systemen
Testmateriaal

 

Specificaties

Type Enige (typische) Wijze Enige Wijze (maximum) Multimode (maximum)
Toevoegingsverlies ≤0.15dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Terugkeerverlies ≥55dB ≥50dB ≥25dB
Werkende Temperatuur -40℃ aan +80℃ -40℃ aan +80℃ -40℃ aan +80℃

 

 

Simplex de Optische Vezelschakelaar van FC/APC voor Communicatienetwerk

 

Vezel Optische Schakelaar, Optische Vezelschakelaar, Vezelschakelaar, Vezelschakelaars

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)