Thuis ProductenGlasvezelconnector

Sc-Gebied - installable Snelle APC van de Vezel Optische Schakelaar SM UPC voor FTTH

China Foc Communication CO.,LTD certificaten
China Foc Communication CO.,LTD certificaten
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Sc-Gebied - installable Snelle APC van de Vezel Optische Schakelaar SM UPC voor FTTH

China Sc-Gebied - installable Snelle APC van de Vezel Optische Schakelaar SM UPC voor FTTH leverancier
Sc-Gebied - installable Snelle APC van de Vezel Optische Schakelaar SM UPC voor FTTH leverancier

Grote Afbeelding :  Sc-Gebied - installable Snelle APC van de Vezel Optische Schakelaar SM UPC voor FTTH

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certificate, RoHS Compliant
Modelnummer: SC/UPC gebied - installable Snelle Schakelaar

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: 100ST/TAS
Levering vermogen: 900000PCS/Month
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar Buitendiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm of dalingskabel 3.0*2.0mm Connector: FC, SC, LC
Oppoetsend Type: UPC, APC Kernen: Simplex
vezel: SM, MM.-OM1, MM.-OM2, MM.-OM3, MM.-OM4 Materiaal: Plastic Huisvesting, Metaalhuisvesting
Hoog licht:

fiber optic cable connectors

,

duplex fiber optic connector

Sc-Gebied - installable Snelle Schakelaarsm UPC APC voor FTTH

 

Gebied - installable snel schakelaarssc maakt vezelbeëindiging snel, gemakkelijk en betrouwbaar. Deze vezel optische schakelaars bieden beëindiging zonder enige ruzies aan en vereisen geen epoxy, geen het oppoetsen, geen het verbinden, geen het verwarmen en kunnen gelijkaardige uitstekende transmissieparameters als norm bereiken die en technologie oppoetst verbindt. Wij kunnen de assemblage en de insteltijd zeer verminderen. De pre-opgepoetste schakelaars worden hoofdzakelijk toegepast op FTTH-kabel in FTTH-projecten, direct uiteindelijk - gebruikersplaats.

 

SC/UPC gebied - installable snelle schakelaarsreeksen keuren de recentste generatie snelle klaar-eindtechnologie goed. Na het eindigen, zowel heeft het optische als mechanische prestatiesbereik de norm voor optische patchcord, de vraag naar het maken patchcord op plaats door mechanische te verbinden ontmoet, het idee in het conventionele optische verbinden, en gegeven grote steun in FTTx veranderd.

 

Eigenschappen

1. De in de fabriek geïnstalleerde stomp van de hoge precisie ceramische vezel.

2. Geen vereist epoxy en oppoetsen, Geen speciale nodig hulpmiddelen wanneer geïnstalleerd.

3. Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies

4. Gemakkelijk geïnstalleerd, snel en gemakkelijke vezelbeëindiging in het gebied.

5. Slechts 30 seconden moesten het proces leren van installatie en het maken.

6. Stabiel vermogen en hoge betrouwbaarheid

7. Rendabel, Garantie: Één jaar.

8. Kan ter plaatse worden gemaakt zonder schakelaars te verbinden.

9. Elimineert kabel de bovenmatige lengte en opslag van de vlechtlas.

10. Kan zijn intalled en maakte zo herhaaldelijk het vermijden van verlies.

11.Excellent mechanisch vermogen

12.Boots in een verscheidenheid van kleuren

 

Toepassingen

1. Telecommunicatienetwerken

2. Vezel optisch communicatiesysteem

3. Transmissie van vezel de optische gegevens

4. CATV

5. Optisch toegangsnetwerk

6. Vezel aan de Abonnee (FTTx) toepassingen

7. Optische kabelinterconnectie

8. Onderhoud of noodsituatierestauratie van vezelnetwerken

9. Reparatie/vervangingsvereisten

10. Vezel optisch materiaal

 

Specificaties

Kabelwerkingsgebied 3.0 x 2,0 mm-Dalingskabel
Vezeldiameter 125μm (652 & 657)
Deklaagdiameter 250μm
Wijze SM
Verrichtingstijd ongeveer 15s (sluit vezel uit vooraf instellend)
Toevoegingsverlies ≤ 0.25dB (1310nm & 1550nm)
Terugkeerverlies ≤ -40dB
Succestarief >98%
Opnieuw te gebruiken Tijden >10 keer
Haal Sterkte van Naakte Vezel aan >5 N
Treksterkte >50 N
Teperature -40~+85℃
Online Treksterktetest (20 N) IL ≤ 0.3dB
Mechanische Duurzaamheid (500 keer) IL ≤ 0.3dB
Dalingstest (4m concrete vloer, eens elke richting, drie keer totaal) IL ≤ 0.3dB

 

Sc-Gebied - installable Snelle APC van de Vezel Optische Schakelaar SM UPC voor FTTH 0

Vezel Optische Snelle Schakelaar, Optische Vezel Snelle Schakelaar, Snelle Vezelschakelaar, Vezel Snelle Schakelaars

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)