Thuis ProductenGlasvezelconnector

Van de de Assemblageschakelaar LC van het precisiegebied de Vezel Optische Schakelaar voor FTTx

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Assemblageschakelaar LC van het precisiegebied de Vezel Optische Schakelaar voor FTTx

China Van de de Assemblageschakelaar LC van het precisiegebied de Vezel Optische Schakelaar voor FTTx leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Assemblageschakelaar LC van het precisiegebied de Vezel Optische Schakelaar voor FTTx

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certificate, RoHS Compliant
Modelnummer: SC/APC gebied - installable Snelle Schakelaar

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: 100ST/TAS
Levering vermogen: 900000PCS/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar Buitendiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm of dalingskabel 3.0*2.0mm Connector: FC, SC, LC
Oppoetsend Type: UPC, APC Kernen: Simplex
vezel: SM, MM.-OM1, MM.-OM2, MM.-OM3, MM.-OM4 Materiaal: Plastic Huisvesting, Metaalhuisvesting

Van de de Schakelaarlc Vezel van de gebiedsassemblage de Optische Schakelaar voor FTTx

 

De schakelaars LC van de gebiedsassemblage zijn pre-opgepoetste fabriek, field-installable schakelaars voor snelle, betrouwbare beëindiging van multimode en singlemode vezel optische kabel. Het precisieontwerp en de pre-gespleten vezelstomp met index-aanpassend gel verzekeren optimale vezelgroepering en een betrouwbare verbinding met beperkte verliezen. De snelle LC-Schakelaars zijn beschikbaar als multimode en singlemode versies.

 

Het snelle gebied van LC - installable schakelaars maken tot een vezel optische gemakkelijkere plaatsing en verminderen beduidend de operationele kosten. Zij verminderen de tijd dankzij voor implementatie een nr epoxy en geen het oppoetsen technologie.

 

De Schakelaar van de gebiedsassemblage is een perfecte oplossing voor gebied dat in FTTH-verbinding werkt, aangezien het snel het assembleren op gebied met stabiele prestaties toelaat. Het vergemakkelijkt gebiedsingenieurs om de FTTH-netwerken en de binnenterminal te installeren te handhaven en te herstellen in een hoogst efficiënte en geschikte manier.

 

Eigenschappen

  • Opgepoetste schakelaar die een mechanische las opneemt
  • Precisie mechanische dimensie

  • Snel, gemakkelijk aan installatie

  • Geen vereist poetsmiddel

  • Geen vereist Epoxy

  • Opnieuw te gebruiken

  • Laag toevoegingsverlies

  • Ultra lage achterbezinning

  • Voor 3.0mm, 2.4mm, 2.0mm optische kabel en ftth dalingskabel.

 

Toepassingen

  • Vezel aan de Abonnee (FTTx) toepassingen
  • Optische kabelinterconnectie
  • Onderhoud of noodsituatierestauratie van vezelnetwerken
  • Reparatie/vervangingsvereisten
  • Vezel optisch materiaal
  • Telecommunicatienetwerken
  • Vezel optisch communicatiesysteem
  • Transmissie van vezel de optische gegevens
  • CATV
  • Optisch toegangsnetwerk

 

Specificaties

Vezeldiameter 125um
Het Type van vezelkabel 2.0mm, 3.0mm dalingskabel & 0.9mm strakke buffer
Koppelingstype Onverwacht, Balanstype
Strakke Bufferdiameter 250um
Vezelwijze Enige Wijze
Toevoegingsverlies 0.3dB typisch
Terugkeerverlies APC >65dB
Temperatuur -40℃ aan +85℃
Kleur Blauw

 

Van de de Assemblageschakelaar LC van het precisiegebied de Vezel Optische Schakelaar voor FTTx

Gebied - installable Schakelaar, Optische Vezel Snelle Schakelaar, Snelle Vezelschakelaar, Gebied - installable Schakelaar, de Schakelaar van de Gebiedsassemblage

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)