Thuis ProductenGlasvezelconnector

Sc-APC Snelle Schakelaar van de Vezel de Optische Schakelaar voor FTTx-installable Gebied -

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Sc-APC Snelle Schakelaar van de Vezel de Optische Schakelaar voor FTTx-installable Gebied -

China Sc-APC Snelle Schakelaar van de Vezel de Optische Schakelaar voor FTTx-installable Gebied - leverancier

Grote Afbeelding :  Sc-APC Snelle Schakelaar van de Vezel de Optische Schakelaar voor FTTx-installable Gebied -

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certificate, RoHS Compliant
Modelnummer: SC/APC gebied - installable Snelle Schakelaar

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: 100ST/TAS
Levering vermogen: 900000PCS/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar Buitendiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm of dalingskabel 3.0*2.0mm Connector: FC, SC, LC
Oppoetsend Type: UPC, APC Kernen: Simplex
vezel: SM, MM.-OM1, MM.-OM2, MM.-OM3, MM.-OM4 Materiaal: Plastic Huisvesting, Metaalhuisvesting

Sc-APC Snelle Schakelaar van de Vezel de Optische Snelle Schakelaar voor FTTx-installable Gebied -

 

SC/APC zijn vezel optische snelle onnectors pre-opgepoetst, gebied - installable schakelaars die de behoefte aan hand het oppoetsen op het gebied elimineren. Verstrekken de optische vezel snelle schakelaars een directe beëindiging aan of singlemode of multimode vezels en zijn met kleurcodes voor gemak van vezelidentificatie. De schakelaars voor Laser de vezels optimaliseerden van 50um (10G) zijn ook beschikbaar.

 

SC/APC kenmerken de vezel optische vette schakelaars een pre-gerooide fabriek-opgepoetste metalen kap die aan de vezel die koppelt wordt geëindigd. Verzekert de precisie mechanische groepering met beperkte verliezen met een merkgebonden gel. Geen speciale vereiste assemblagehulpmiddelen!

 

De snelle schakelaars maken vezelbeëindiging snel, gemakkelijk en betrouwbaar. Deze vezel optische schakelaars bieden beëindiging zonder enige ruzies aan en vereisen geen epoxy, geen het oppoetsen, geen het verbinden, geen het verwarmen en kunnen gelijkaardige uitstekende transmissieparameters als norm bereiken die en technologie oppoetst verbindt. De assemblage van de schakelaar van de assemblagevezel vereist snel slechts de normale hulpmiddelen van de vezelvoorbereiding, is geen elektrovoeding nodig.

 

Eigenschappen

  • De verpakking komt met een kabel/buffer ontdoend van malplaatje
  • Leeft de normen van CEI, van EIA/TIA na of Telecordia-
  • Beschikbare de uitrusting van de vezelvoorbereiding
  • Opgepoetste schakelaar die een mechanische las opneemt
  • Beschikbaar in singlemode en multimode (50/125 en 62.5/125)
  • Duurzame, betrouwbare en superieure optische prestaties
  • Compatibel systeem met standaardsc-adapters
  • Beschikbaar voor 250μm, 900μm, 2mm, 3mm en 2x3mm kabels
  • De beëindiging kan 2-3 keer worden herhaald

 

Toepassingen

  • Snelle reparatie van optische netwerken
  • FTTH-eind - gebruikersbeëindiging
  • Gevaarlijke milieubeëindiging waar fusie het verbinden belemmerd is
  • Juist gebruiken splijt proces

  • Optische kabelinterconnectie
  • Onderhoud of noodsituatierestauratie van vezelnetwerken
  • Reparatie/vervangingsvereisten
  • Vezel optisch materiaal
  • Telecommunicatienetwerken
  • Vezel optisch communicatiesysteem
  • Transmissie van vezel de optische gegevens
  • CATV
  • Optisch toegangsnetwerk

 

Specificaties

Vezeldiameter 125um
Het Type van vezelkabel 2.0mm, 3.0mm dalingskabel & 0.9mm strakke buffer
Koppelingstype Onverwacht, Balanstype
Strakke Bufferdiameter 250um
Vezelwijze Enige Wijze
Toevoegingsverlies 0.3dB typisch
Terugkeerverlies APC >65dB
Temperatuur -40℃ aan +85℃
Kleur Groen

Sc-APC Snelle Schakelaar van de Vezel de Optische Schakelaar voor FTTx-installable Gebied -

Gebied - installable Schakelaar, Optische Vezel Snelle Schakelaar, Snelle Vezelschakelaar, Gebied - installable Schakelaar, de Schakelaar van de Gebiedsassemblage

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)