Thuis ProductenGlasvezelconnector

Pre - Ingebed Duurzaam van de de Vezel Optisch Schakelaar van FTTH Snel Sc UPC

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Pre - Ingebed Duurzaam van de de Vezel Optisch Schakelaar van FTTH Snel Sc UPC

China Pre - Ingebed Duurzaam van de de Vezel Optisch Schakelaar van FTTH Snel Sc UPC leverancier

Grote Afbeelding :  Pre - Ingebed Duurzaam van de de Vezel Optisch Schakelaar van FTTH Snel Sc UPC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certificate, RoHS Compliant
Modelnummer: SC/UPC snelle Installable Schakelaar

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: 100ST/TAS
Levering vermogen: 900000PCS/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar Buitendiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm of dalingskabel 3.0*2.0mm Connector: FC, SC, LC
Oppoetsend Type: UPC, APC Kernen: Simplex
vezel: SM, MM.-OM1, MM.-OM2, MM.-OM3, MM.-OM4 Materiaal: Plastic Huisvesting, Metaalhuisvesting

FTTH-Installatie van Sc van de Vezel de Optische Snelle Schakelaar pre-Ingebedde Duurzame Gemakkelijke UPC

 

FTTH-is de vezel optische snelle schakelaar SC/UPC de wijdst gebruikte vezel optische schakelaar in FTTx die epoxy of het oppoetsen niet vergt. Het keurt de recentste generatie snelle klaar-eindtechnologie goed. Na het eindigen, zowel heeft het optische als mechanische prestatiesbereik de norm voor optische patchcord, de vraag naar het maken patchcord op plaats door mechanische te verbinden ontmoet, het idee in het conventionele optische verbinden, en gegeven grote steun in FTTx veranderd.

 

Het laat snelle en ter plaatse installatie van 250µm, 900µm, 3.0mm en 1.6mm x 2.0mm, 2.0mm x 3.0mm kabel toetype schakelaars zelfs wanneer de gebruiker geen toegang tot macht heeft. Twee of drie stukken preassembled en fabriek geëindigde schakelaars kunnen binnen 2 minuten worden geïnstalleerd gebruikend eenvoudige hulpmiddelen en kunnen meerdere keren worden gerecycleerd. Het past een betrouwbaar en duurzaam optisch netwerk vooral geschikt voor geavanceerde vezel optische systemen die uitzonderlijke stabiliteit vereisen en met beperkte verliezen aan.

 

Eigenschappen

  • Geen vereiste epoxy en poetsmiddel

  • Snelle installatie

  • Pre-ingebedde vezelstructuur, weerstand op hoge temperatuur & hoge vochtigheidsweerstand

  • Capaciteit van de Ultrastrong de milieuaanpassing. Behalve het gewone milieu, kan onze snelle schakelaar snel en de werken stabiel worden bevestigd bij divers streng milieu (strenge koude, stof, vochtigheid op hoge temperatuur, hoge)

  • Toevoeging loss≤0.5dB (avg.0.3dB), RL≥45dB

  • Weinig installatie speciale hulpmiddelen, bouw is eenvoudig en de snelle, hoge betrouwbaarheid, het opvolgendeonderhoud is bijna vrij na de installatie.

     

Toepassingen

  • Snelle reparatie van optische netwerken
  • Vezel die wanneer FTTH-projectverwerking verbinden

  • Gebruikt om te herstellen en onderhoud wanneer gesneden

  • Distributie op LAN gebied

  • Geschikt om aan optische lassluiting te verbinden

  • Geschikt om aan ODF, optisch dwarsverbindingskabinet te verbinden

 

Specificaties

Punt Singlemode vezel
Vezeldiameter 0.9/2.0/3.0mm of 3.0*2.0-dalingskabel
Toevoegingsverlies PC≤0.3dB, UPC≤0.2dB, APC≤0.2dB,
Terugkeerverlies PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Herhaalbaarheid <0>
Uitwisselbaarheid <0>
Het werk temperatuur -40℃~85℃

Pre - Ingebed Duurzaam van de de Vezel Optisch Schakelaar van FTTH Snel Sc UPC

Gebied - installable Schakelaar, Optische Vezel Snelle Schakelaar, Snelle Vezelschakelaar, Gebied - installable Schakelaar, de Schakelaar van de Gebiedsassemblage

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)