• Van de de schakelaar optische vezel van de hoge Precisiegroepering FTTH Simplex 3.0mm van Sc FC ST LC SM
Van de de schakelaar optische vezel van de hoge Precisiegroepering FTTH Simplex 3.0mm van Sc FC ST LC SM

Van de de schakelaar optische vezel van de hoge Precisiegroepering FTTH Simplex 3.0mm van Sc FC ST LC SM

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certificate, RoHS Compliant
Modelnummer: SC/UPC vezel Optische Schakelaar 3.0mm

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: 100ST/TAS
Levering vermogen: 900000PCS/Month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Schakelaar Buitendiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm Connector: FC, SC, ST, LC, SMA, E2000, MPO, MTRJ
Oppoetsend Type: UPC, APC Kernen: Simplex, Duplex
vezel: SM, MM.-OM1, MM.-OM2, MM.-OM3, MM.-OM4 Materiaal: Plastic Huisvesting, Metaalhuisvesting
Hoog licht:

Fiber Optic kabel connectoren

,

duplexvezel optische schakelaar

Productomschrijving

Van de de Vezel Optisch Schakelaar van de hoge Precisiegroepering FTTH Simplex 3.0mm van Sc FC ST LC SM 

Wij dragen Sc-vezel optische schakelaars uit verscheidene bronnen zodat kunnen wij u de hoogste kwaliteit en de selectie aanbieden om aan uw behoeften van de vezelschakelaar te voldoen. Wij staan voor het aanpassen van de lay-out voor diverse die types van schakelaars en adapters toe in panelen van het vezel de optische flard worden gebruikt. Onze vezel optische schakelaars/adapters zijn geschikt voor gebruik in de transmissie van hoge snelheidsgegevens over multimode of singlemode vezel aanleg van kabelnetten. Onze de industrie standaard enige wijze en multimode adapters gebruiken hoge ceramisch prestatieszirconiumdioxyde (enige wijze) of fosforachtig-brons productie.

 

FOC-de MEDEDELING Co., Ltd verstrekt etc. vele types van vezel optische schakelaars, LC, Sc, ST, FC, MU, MTRJ, MPO, E2000-schakelaars.

 

Eigenschappen

Pre-assembled en Niet gemonteerde Beschikbare Versies
Ontmoet Telcordia, EIA/van TIA, van CEI, en van JIS C5973 Specificaties
Voor Super PC, de Ultratoepassingen van PC, of van Hoekpc
Multimode of Singlemode
De Metalen kap van het Preradiusedzirconiumdioxyde
Het glas vulde Samengestelde Harshuisvesting
3.0mm Spanningshulp wordt ontworpen om aan de Mechanische Vereisten dat van Telcordia te voldoen

Balans, zeer belangrijk-georiënteerd het koppelen mechanisme dat hoogst herhaalbare, met beperkte verliezen verbindingen toestaat

Simplex, duplex en multi-vezelassemblage beschikbaar in norm en douane

Volgzaam met Telcordia-gr.-326-KERN specificatie

Ul94v-o de compatibele harshuisvesting en de facultatieve ul94v-o compatibele harslaars zijn beschikbaar

 

SC/PC specificaties

Type Enige (typische) Wijze Enige Wijze (maximum) Multimode (maximum)
Toevoegingsverlies ≤0.15dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Terugkeerverlies ≥55dB ≥50dB ≥25dB
Werkende Temperatuur -40℃ aan +80℃ -40℃ aan +80℃ -40℃ aan +80℃

 

SC/APC specificaties

Type Enige Wijze (maximum)
Toevoegingsverlies ≤0.3dB
Terugkeerverlies ≥65dB
Werkende Temperatuur -40℃ aan +80℃

 

Onze Voordelen

De vrije steekproeven kunnen worden verstrekt.

OEM beschikbare de dienst

Hoog - kwaliteitsproducten

Concurrerende prijs

Snelle levering

Nieuwe Productenontwikkeling voor klant.

De rendabele logistische oplossing kan voor u worden gekozen.

Professioneel verkoopteam en technisch team

Van de de schakelaar optische vezel van de hoge Precisiegroepering FTTH Simplex 3.0mm van Sc FC ST LC SM 0

 

Vezel Optische Schakelaar, Optische Vezelschakelaar, Vezelschakelaar, Vezelschakelaars

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Van de de schakelaar optische vezel van de hoge Precisiegroepering FTTH Simplex 3.0mm van Sc FC ST LC SM kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.