Thuis ProductenGlasvezelconnector

Simplexsc 2.0mm van Vezel Optisch Schakelaars Hoge Precisiegroepering voor FTTX

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Simplexsc 2.0mm van Vezel Optisch Schakelaars Hoge Precisiegroepering voor FTTX

China Simplexsc 2.0mm van Vezel Optisch Schakelaars Hoge Precisiegroepering voor FTTX leverancier

Grote Afbeelding :  Simplexsc 2.0mm van Vezel Optisch Schakelaars Hoge Precisiegroepering voor FTTX

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certificate, RoHS Compliant
Modelnummer: SC/UPC vezel Optische Schakelaar 2.0mm

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: 100ST/TAS
Levering vermogen: 900000PCS/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar Buitendiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm Connector: FC, SC, ST, LC, SMA, E2000, MPO, MTRJ
Oppoetsend Type: UPC, APC Kernen: Simplex, Duplex
vezel: SM, MM.-OM1, MM.-OM2, MM.-OM3, MM.-OM4 Materiaal: Plastic Huisvesting, Metaalhuisvesting

Simplexsc 2.0mm van Vezel Optisch Schakelaars Hoge Precisiegroepering voor FTTX

Sc-tribunes voor Abonneeschakelaar. Sc, ook genoemd een vierkante schakelaar, werd ontwikkeld door Nippon Telegraaf en de Telefoon in de markt, groeide langzaam in populariteit aangezien de productiekosten daalden. Nu wordt het meer en meer populair in de enige optische kabel van de wijzevezel, analoge CATV, GPON, GBIC. Sc is een onverwachte (balanskoppeling) schakelaar met een 2.5mm metalen kapdiameter die op standaardcei 61754-4 werkt. Het buiten vierkante profiel van de schakelaar samen met zijn onverwacht koppelingsmechanisme dat grotere schakelaar verpakkingsdichtheid in instrumenten en flardpanelen toestaat.

De Sc-vezel optische die schakelaars voor onze flardkoorden zijn worden gebruikt volledig - compatibel systeem met bestaande Sc-hardware. Twee simplexschakelaars kunnen in een duplexformaat worden gevormd door een duplexklem toe te voegen.
Naast het fundamentele testen, worden sommige mechanische en milieutests per CEI of Telcordia ook uitgevoerd periodiek om de beste kwaliteit te waarborgen.
 

Eigenschappen

Stabiel en hoog - kwaliteit
Ontmoet CEI, JIS, de internationale standaardvereisten van Bellcore
Hoge prestaties en rendabel
Massa en flexibele productie die diverse vraag ontmoeten
Op verzoek beschikbare douaneassemblage
Op verzoek beschikbare OEM
De koorden van het vezel optische flard zijn beschikbaar in alle schakelaarstijlen
Diverse kleurenkabel beschikbaar op het verzoek van klanten
Os1 (9/125um), OM1 (62.5/125um), OM2 (50/125um) en OM3 (50/125um)
de steekproef is beschikbaar
Om het even welke lengte is op verzoek beschikbaar
Voor jasje, is pvc (Stootbord) normaal en LSZH & de Voltallige vergadering zijn ook beschikbaar
Voor kabeltype, zijn G655 & G657 ook beschikbaar

 

Toepassingen
Telecommunicatiesysteem
Testende Faciliteit
CATV-Systeem
Telecommunicatie op lange afstand
LAN Systeem

 

Specificaties

Vezeltype SM (G.652/G.657A) MM. (OM1/OM2/OM3)
Jasjematerialen LSZH/OFNR/PVC
Schakelaartype SC/LC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO
Metalen kapmaterialen Ceramisch
Testende Golflengten 1310±30/1550±30nm 850±30/1300±30nm
Toevoeging Losss (dB)
TIA/EIA-455-107
≤ 0.3dB
(PC/UPC/APC)
≤ 0.3dB
(PC/UPC)
Terugkeerverlies (dB)
TIA/EIA-455-107
≥45dB (PC/UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (PC/UPC)
Ruilbaarheid ≤ 0.2dB
Kabelassemblage Vlecht/Simplex/Duplex/Fan-out Patchcord
Werkende Temperatuur (° C) -10~ + 70
Opslagtemperatuur (° C) -40 ~ +85

 

Simplexsc 2.0mm van Vezel Optisch Schakelaars Hoge Precisiegroepering voor FTTX

Vezel Optische Schakelaar, Optische Vezelschakelaar, Vezelschakelaar, Vezelschakelaars

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)