Thuis ProductenGlasvezelconnector

Van de de wijzevezel van Sc SM van de hoge Precisiemetalen kap enig de schakelaarssimplex 0.9mm voor Telecommunicatie

Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Beëindiging Box voor verkoop
Wij zeer gelukkig met kwaliteit en het snelle verschepen. Dank en wij hopen om een lange samenwerking te hebben.

—— Frankie

FOC-de Mededeling Co., Ltd is een groot bedrijf. Wij hebben de beste ervaring kopend van hen!

—— Danny

Zeer snelle levering, de uitstekende dienst, zijn wij tevreden met het. Hoogst adviseer.

—— ANDY

Professionele producten en de professionele dienst. A great deal.

—— Adam

Ik ben online Chatten Nu

Van de de wijzevezel van Sc SM van de hoge Precisiemetalen kap enig de schakelaarssimplex 0.9mm voor Telecommunicatie

China Van de de wijzevezel van Sc SM van de hoge Precisiemetalen kap enig de schakelaarssimplex 0.9mm voor Telecommunicatie leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de wijzevezel van Sc SM van de hoge Precisiemetalen kap enig de schakelaarssimplex 0.9mm voor Telecommunicatie

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: FOCABLE
Certificering: ISO Certificate, RoHS Compliant
Modelnummer: SC/UPC vezel Optische Schakelaar 0.9mm

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Verpakking Details: 100ST/TAS
Levering vermogen: 900000PCS/Month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar Buitendiameter: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm Connector: FC, SC, ST, LC, SMA, E2000, MPO, MTRJ
Oppoetsend Type: UPC, APC Kernen: Simplex, Duplex
vezel: SM, MM.-OM1, MM.-OM2, MM.-OM3, MM.-OM4 Materiaal: Plastic Huisvesting, Metaalhuisvesting

Van de de Metalen kapschakelaar van de hoge Precisievezel Optisch Simplex 0.9mm van Sc SM voor Telecommunicatie

Wij bieden volledige waaier van vezel optische schakelaars aan, met inbegrip van FC, Sc, ST, LC en verwante vezel optische schakelaars.

De veelzijdige Sc-schakelaar is ontworpen volgens normen NTT-Sc en geweest volledig compatibel met andere Sc-hardware. Dit ontwerp, dat niet optisch verstrekt maakt beëindiging in een balanskoppelingsmechanisme los, volgens strenge Bellcore 326 en CEI-normen getest. Toevoegend aan de veelzijdigheid van de schakelaar, laat een lusje op de plastic Sc-huisvesting dat de simplexschakelaar toe worden gevormd in een duplexformaat.

De beige, blauwe, groene, rode en zwarte kleurenhuisvesting en zowel rechtstreeks als de laarzen 90º voor 3.0mm en 2.0mm kabels voegen aan de veelzijdigheid van de schakelaar toe. Alle versies gebruiken precisiekeramiek, ruw gemaakt zink gegoten binnenlichaam, en de recentste techniekpolymeren in hun bouw. Met hun pre-assembled lichaamsontwerp uit één stuk en pre-opgepoetste metalen kappen, verstrekken deze schakelaars snelle en economische beëindiging zowel in fabriek als in-de-gebiedsmontages. De pre-opgepoetste metalen kap en de beëindigingsmethode leveren ook een eenvormige endfacemeetkunde en bijgevolg verenigbare optische prestaties. De gevormde polymeeradapters die of de precisie bevatten worden ceramische of de ruwe de groeperingskokers van het fosfoorbrons gebruikt om twee Sc-schakelaars te koppelen. Deze zijn beschikbaar in drie stijlen, een de industrie standaardversie, een kleine flensversie voor hogere dichtheid, en a shuttered versie voor bescherming tegen stofverontreiniging en laserblootstelling.

 

Eigenschappen
Superieure gekwalificeerde standaardpc, APC, UPC, SPC-het oppoetsen
100% optische test: Toevoegingsverlies: ≤0.7 (PC); ≤0.40 (UPC); ≤0.35 (APC);
100% optische test: Terugkeerverlies: ≥45 (PC); ≥55 (UPC); ≥60 (APC)
φ0.9mm, φ2.0mm, φ3.0mm facultatieve vezel optische kabel
Enige wijze (9/125) of multi beschikbare wijze (50/125 of 62.5/125) vezel
Ontmoet ISO9001, ROHS.

 

Toepassingen
CATV, Video
Actieve apparatenbeëindiging
Gebouwinstallatie
Telecommunicatienetwerken
Locale area networken (LAN)
Gegevens - verwerkingsnetwerken
Breed gebiedsnetwerken (WAN)
Industrieel, medisch en militair

 

Specificaties

  Singemode (UPC) Singemode (APC) Multimode
Toevoegingsverlies ≤ 0.2db ≤ 0.2db ≤ 0.25db
Terugkeerverlies ≥55db ≥65db ≥30db
Duurzaamheid de typische verandering van ≤ 0.1db, 1000 keer het koppelen
Werkende Temperatuur -45 tot +85 graad

 

De Grootte van het metalen kapgat

125.0+1/-0um, Concertricity: ≤1.0um 125.0+1/-0um, Concertricity: ≤0.5um 125.0um, Concertricity: ≤3.0um
125.3+1/-0um, Concertricity: ≤1.0um 125.3+1/-0um, Concertricity: ≤0.5um 127.0um, Concertricity: ≤3.0um
125.5+1/-0um, Concertricity: ≤1.0um 125.5+1/-0um, Concertricity: ≤0.5um 128.0um, Concertricity: ≤3.0um
126.0+1/-0um, Concertricity: ≤1.0um 126.0+1/-0um, Concertricity: ≤0.5um  

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Punt Vezel Qty Laarsdiameter Kurkmateriaal De Kleur van de lichaamshuisvesting Metalen kap EndFace
Het Simplex van de vezelschakelaar SC/APC SM Simplex9/125um ø0.9mm Plastiek Groen APC
ø2.0mm Plastiek Groen APC
ø3.0mm Plastiek Groen APC

 

Van de de wijzevezel van Sc SM van de hoge Precisiemetalen kap enig de schakelaarssimplex 0.9mm voor Telecommunicatie

 

Vezel Optische Schakelaar, Optische Vezelschakelaar, Vezelschakelaar, Vezelschakelaars

Contactgegevens
Foc Communication CO.,LTD

Contactpersoon: Lily

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)